Kategorie produktů

Hodinky PICTO - Moderné umelecké dielo

Hodinky PICTO - Moderné umelecké dielo
Dánska značka PICTO bola vytvorená ešte v čase hippies. Stojí za ňou Steen Georg Christensen a Erling Andersen, ktorí PICTO založili už v roku 1984. V čase, keď každý bol zaneprázdnený a heslom bolo "čas sú peniaze", a "počíta sa každá minúta". Obaja tvorcovia šli v diametrálne opačnom smere, než bola ich súčasná doba.
21.May.2017

Rovnako ako piktogram, je PICTO znázorňujúci. Jednoduchý minimalistický dizajn neukazuje minúty a hodiny tak, ako ste zvyknutí. Technické riešenie PICTO hodiniek je unikátne. Hodina je označená bodkou na rotujúcom číselníku, zatiaľ čo minúty sú zobrazované konvenčnou ručičkou, tak ako ju poznáte u klasických hodiniek. Nový spôsob zobrazenia času vás bude baviť.

Absencia ciferníku s minútami, ručičkami zobrazujúcimi čas a dátum, vám vynahradí široká paleta farieb. Od červenej, akcenty modrej, zlatej, alebo striebornej. Kolekciu si zase obľúbia milovníci bielej, čiernej a šedej. Na výber máte medzi koženým, silikónovým, denimovým alebo kovovým remienkom. Puzdro je z nerezovej ocele a s japonským strojčekom Miyota.

PICTO je pre hravé duše, ktoré nechcú byť zväzované konvenciami a zvyklosťami. Nebojí sa ukázať iný názor a svoju odlišnosť. Ak ich budete nosiť na zápästí, stanú sa predmetom záujmu ostatných, využite to vo svoj prospech. PICTO je len začiatok.