Kategorie produktů

Značka Hypergrand - Pokrokový priemyselný čistý dizajn

Značka Hypergrand - Pokrokový priemyselný čistý dizajn
Značku Hypergrand založil 33ročný Leroy Xavier Zhong, mechanický a letecký inžinier, ktorý sa začal zaujímať o navrhovanie hodiniek. Jeho mladá značka pôsobí na trhu už od roku 2013 a rastie doslova hyper rýchlosťou. Jeho hodinky sa objavili u mnohých známych predajcov, medzi nimi Selfridges, Tilly alebo Urban Outfitters.
06.June.2017

Hodinky Hypergrand sú minimalistické, realizované do posledného detailu, technicky vyladené a hlavne všestranné. Sú to hodinky, ktoré sa prispôsobujú vám, nie vy im. Majú totiž brilantné riešenie pomocou NATO pásiku (používané pôvodne armádou), ktoré môžete bez náradia meniť podľa nálady. V ponuke nájdete ako aj kožené rukávy tak aj textilné s originálnym grafickým popisom.

Leroy totiž narazil na najčastejšie fakt, že ľudia nosili na zápästí väčšinou len jeden typ hodiniek. Chcel svojim zákazníkom ponúknuť možnosť, ako mať stále jedny hodinky, pritom ale zmeniť ich vzhľad pomocou výmenného pásu. Tak sa zrodil dômyselný mechanizmus, ktorý jednoducho premenil hodinky Hypegrand v univerzálny doplnok.

To priamo láka k experimentovaniu, keď nechcete mať doma celú radu rôznych hodiniek, ale chcete meniť rýchlo ich štýl. Hodinky Hypergrad tak už z ruky nedáte dolu. Stanú sa vaším štýlovým doplnkom.