Kategorie produktů

Už 4 roky vám prinášame ten najlepší dizajn na vaše zápästie

Už 4 roky vám prinášame ten najlepší dizajn na vaše zápästie
Čas letí neuveriteľne rýchlo a práve dnes slávime už štvrté narodeniny. Využijeme to aby sme vám napísali niečo málo o nás, našej histórii a možno prezradíme aj niečo málo z plánov do budúcnosti.
29.June.2017

Naša cesta až sem nebola ľahká. Keď sme pred 4 rokmi spúšťali tento eshop, v ponuke ste mohli nájsť len klasické a už dobre známe značky hodiniek ako Tissot, Festina, Guess, a mnoho ďalších. Hodiniek bez nápadu, ktoré sme videli na každom druhom zápästí. V metre či na ulici sme vídali isté Ferstiny a Fossil. Natoľko sme sa z toho pohľadu "presýtil", začali sme pokukovať po alternatívach. Po hodinkách, ktoré budú nevšedné, zaujímavé a hlavne je všade nebudeme vídať. Prvou lastovičkou bola značka KOMONO (dnes už tiež známa, avšak pred 4 rokmi vôbec nie) a talianske dizajnové hodinky NAVA. Záujem bol obrovský a my sa rozhodli zmeniť naše zameranie a prinášať iba dizajnové hodinky.

Trvalo dlhé 3 roky plných hľadania, emailov, vyjednávania a presviedčania značiek, aby sme mohli ich produkty zaradiť do našej ponuky. Predsa len sme pomerne malý a neznámy trh. Teraz je tomu však inak a náš ehsop patrí medzi TOP predajcov dizajnových hodiniek. Značky nás sami kontaktujú a chcú s nami spolupracovať, čo nás veľmi teší. Všetky modely pochádzajú z oficiálnej distribúcie a ak nie je, tak priamo od výrobcov.

Náš web časom starol a my sme cítili, že už nezodpovedá k produktom, ktoré sme ponúkali. Preto som sa v roku 2016 rozhodli pre razantnú zmenu. A zmenilo sa úplne všetko. Od loga, cez grafiku, až po systém. Po viac ako pol roku sme spustili súčasnú verziu, ktorá stále zbiera pochvalné ohlasy a názory. Ani tak ale nespíme a neustále pripravujeme a ladíme zmeny.

Dnešným dňom sme tiež plnohodnotne vstúpili na slovenský trh, kde sme spustili plnohodnotný eshop http://www.24time.sk Veď aj tu je potreba rozbiť zavedenú uniformitu a nadvládu zavedených a nudných značiek. A tiež sme sa pustili pre nás do neznámych vôd v podobe zastúpenia značky hodiniek Hypergrand na českom a slovenskom trhu.

A čo ďalej pre vás pripravujeme? Okrem nových značiek a ich modelov, teraz pracujeme na rozšírení ponuky hodín, kde vám chceme tiež priniesť dizajnové legendy a kúsky na vašu stenu, či stôl.

Všetkým ďakujeme za podporu a verte, že tu prevás budeme ďalej, a ďalej vám budeme prinášať nové značky a modely zo sveta dizajnu. A ďalej sa od nás budete dočkávať perfektného servisu a komunikácie.

David a Michal z 24TIME