Kategorie produktů

Industriálny dizajn hodiniek LEFF

Industriálny dizajn hodiniek LEFF
Holandská značka založená talentovaným Richardom Hutten v roku 2011. Richard Hutten absolvoval Akadémiu priemyselného dizajnu v Eindhovene v roku 1991. V rovnakom roku založil vlastné dizajnové štúdio. Je jedným z najviac medzinárodne úspešných holandských dizajnérov. Holandský význam tohto slova znamená robiť niečo, čo sa iní neodvážia.
07.July.2017

LEFF najprv debutoval s interiérovými hodinami, než sa dostal produktovým radom hodiniek. Chceli vytvoriť niečo viac, než hodiny. Šperk a dizajnový kus, ktorý bude mať širší význam, než len ukazovať čas. Verí, že hodiny sú dokonalým príkladom funkčnej krásy. Predstavujú technický nástroj, ktorý má ale súčasne potenciál stať sa umeleckým dielom. LEEF usiluje o posúvanie hraníc. Menia spôsoby, ktorými sa postupovalo doteraz a hľadajú inovatívne metódy. LEFF je záruka holandského dizajnu a tradície hodinárskeho remesla.

Pristupujú k návrhu hodiniek nielen ako produktu, ktorý vám ukáže a zobrazí čas, ale oveľa viac ako k dizajnovému šperku, ktorým si ozdobíte svoje zápästie. A presne podľa toho vyzerajú aj ich modely. Minimalistické, v základných farbách, niekedy celé monochromatické, napriek tomu originálne s jasným rukopisom značky. S rovnakým prístupom sa LEFF pustil do produkcie stolových a nástenných hodín. Opäť sa drží svojej misie, že aj taký predmet, ako sú obyčajné hodiny zobrazujúci čas, nemusia byť len čisto funkčnou vecou, ale môže priniesť do miestnosti štýl a dizajn s holandským rukopisom značky.

Okrem hodín a hodiniek má v portfóliu aj dizajnové reproduktory. Stali sa tak perfektným bytovým doplnkom k modelovej rade hodín. LEFF pri výrobe spojil dve hlavné stratégie. Mať čo najlepšie technicky vychytaný produkt a perfektný produktový dizajn. Oboje sa značke podarilo.

Vyzerá to, akoby, značka uspela vo všetkom, s čím príde na trh. Sme zvedaví na ich ďalšie počiny. Vy zatiaľ môžete objavovať krásu ich náramkových hodiniek a hodín s originálnym dizajnom, ktorý vás len tak neomrzí.