Kategorie produktů

Na prvé zvonenie štýlovo

Na prvé zvonenie štýlovo
S 24time nezmeškáš prvé školské zvonenie ani rande
01.September.2017

Možno vás prvá hodina na prednáške alebo v lavici ešte len čaká (vďaka za to, že :), ale výbavu pre štýlový začiatok ďalšieho semestru môžete pozerať už teraz.

Prvý dojem v novej skupine urobíte nie len svojou osobnosťou a zladeným outfitom, ale aj takými detailmi, ako sú frajerské hodinky. Vybrali sme pre vás niekoľko dámskych, pánskych aj unisex modelov, ktoré upútajú pozornosť a povedia viac o vašej povahe, než sa sami stihnete predstaviť. Niekedy to ide aj bez slov. Moment prekvapenia, je potom na vás. Oslňte ako prvý. 

Kultovnú značku Komono nemusíme predstavovať. Belgický štýl tejto značky je nezameniteľný. Ponúka pestrú škálu štýlu pre každého.

Napríklad treba vyskúšať jednu z našich noviniek?

Komono Harlow Grey Slate pre minimalistov. Jednoduché čisté línie dávajú vyniknúť živicovému vzoru, ktorý je aj na ciferníku, tak aj na samotnom remienku. Geniálne štýlové spojenie v monochroatickém prevedení. S takýmito hodinkami nešliapnete vedľa. Sú nenápadné, ale neprehliadnete ich. Čo tak s nimi upútať pozornosť na hodine urbanismu ...?

Štýlový Daniel Wellington

Classic BelfastCanterbury sú ikonické modely značky Daniel Wellington. Ležérny štýl, hravosť a originálny dizajn hodiniek pre všetkých, ktorý nechcú byť zviazaný uniformou. Vyfarbite sa a na prvé školské zvonenie po svojom. A keby sa vám náhodou NATO remienok omrzel a potrebovali by ste vymeniť svoju farebnú paletu s iným outfitem, nie je nič jednoduchšie, ako remienok vymeniť za iný. So ľahkým mechanizmom to zvládnete skôr, ako sa stihnete podpísať na prezenčku. 

Ambiciózny MVMT

Nie ste žiadne orezávatko, viete sa správne rozhodovať a nebojíte sa zodpovednosti. V triede ste prirodzeným talentom a máte rešpekt ostatných. MVMT k vám presne pasujú, pretože ich zakladatelia sú stelesneným týchto hodnôt. Za značkou stojí dvojica Jake Kassan a Kramer Laplante z Kalifornie. Študenti vysokej školy, ktorý mali sen, na nič nečakali, chopili sa príležitosti a rozbehli úspešný brand.

Vylepšený štýl MVMT, ktorému neodoláte. Cez deň štúdium a večer plány, ako zarobiť svoj prvý milión. Nezastavíte sa a potrebujete okolo seba veci, na ktoré je 100% spoľahnutie. Potom budú hodinky MVMT tou správnou voľbou. Jednoduchý čierny dizajn s červeným akcentom. Nenápadne pozoruhodný ako váš skrytý talent a čuch na úspech.

Dámske hodinky MVMT predstavujú jedinečnú kvalitu bez kompromisov, štýl a eleganciu. Pôsobí čisto, moderne a aj tak klasicky. Ciferník okrášľuje výraznejšie indexy, inak ostávajú minimalistické. Môžete ich preto nosiť bez prestávky. Hodia sa ku všetkým outfitom, či už presedíte deň v škole, alebo sa chystáte večer na akciu.