Kategorie produktů

Štýl podľa českých a slovenských blogerov

Štýl podľa českých a slovenských blogerov
Ako naše hodinky nosia blogeri? Hodinky z 24TIME sú obľúbené nie len u našich zákazníkov, ale aj u českých a slovenských blogerov. A pretože majú svoj vlastný osobitý štýl, radi sa u nich inšpirujeme. Prinášame vám preto malý súhrn toho, kto si naše hodinky obľúbil a aké modely u nich vedú.
08.April.2018

Daniela z Danyela Art

Daniela zo Slovenska je úspešná ilustrátorka a tiež autorka vlastnej módnej kolekcie. Možno ste jej tvorbu už niekde postrehli. Spolupracuje napr. zo značkami GOSH, so slovenským magazínom Eva, Emma alebo Cosmo Girls. Jej talent môžete každý deň obdivovať na jej Instagrame. A pretože má Daniela rada vyložene ženskú módu, farby, kvety, rúžovú a hravosť, nemohla si vybrať žiadnu inú značku, ako práve Olivia Burton. Strieborný model hodiniek z ružovozlatými detailmi zostáva aj napriek tomu striedmy a jednoduchý. Vďaka tomu sa bude perfektne kombinovať ako aj s typickými ženskými kúskami ako sú sukne a šaty, tak i k jednoduchým outfitom a pokojne aj s teplákmi a huňatým svetrom.

Mirka z Fashionspy

Mirka je nielen nadaná módna štylistka a redaktorka, ale tiež maminka dvoch malých detí. Ako je vidieť, zvláda všetko perfektne a vie skĺbiť viac vecí naraz. A my obdivujeme, že pri tom všetkom vie vypadať stále skvelo a štýlovo. Mirka si medzi klasickými fashion hodinkami vybrala niečo viac originálneho. Nosí hodinky značky Shore Projects, ktoré rozhodne neuvidíte na každom. Sú jednoduché, minimalistické v bielej farbe, ktorá sa skvelo kombinuje a hodí sa ku všetkému rovnako ako čierna klasika. Hodinky majú ružovozlaté detaily a silikónový remienok, ktorý je jednoduchší na údržbu ako koža a tiež vydrží dlhšie biely.

Lucka z Život po 30

Lucka nie je typická násť-ročná blogerka, ale mama dvoch detí a tiež žena, ktorá má už veľa životných skúseností a vlastný štýl. Vie, čo sa jej hodí, v čom sa cíti pohodlne a hľadá ideálny kompromis medzi praktickosťou a kvalitou. S deťmi vám ani nič iné neostáva. Lucka nosí obľúbenú značku Daniel Wellington, model Classic Petite v zlatej. Sú ženské, elegantné a striedme. Perfektný kúsok, ktorý vypadá dobre ako na deň pri behaní s deťmi, tak aj na večer, kedy sa vyparádite na večeru iba vo dvojici alebo sa konečne dostanete na nejakú akciu.

Karol z Changingroom

Karol je maminka malej dcérky a tiež do toho zvláda aktívne blogovať a ešte písať ako redaktorka v Blesku pre ženy. A pri tom celom zhodne vie vždy vyzerať štýlovo a fresh. A pretože má módu v malíčku a v podstate sa v tomto obore pohybuje pracovne od rána do večera, vie, že doplnky ako sú hodinky hrajú dôležitú úlohu. Karol si oblieka značku Cluse, nosí model La Bohéme vo zlatej farbe s bielym ciferníkom a kovovým remienkom. Nadčasové, elegantné hodinky s čistými líniami, ktoré už nepotrebujú žiadne zbytočné detaily naviac. Proste v jednoduchosti je krása a Karol má toto pravidlo v malíčku.

Rebeka zo Style of Becca

Becca nás baví hlavne svojou prirodzenosťou, úprimnosťou a nevšedným mixom rôznych štýlov, ktoré sa nebojí kombinovať. Je veľmi originálna a jej outfity majú svoj vlastný rukopis. Pokiaľ hľadáte niekoho, u koho sa inšpirovať výraznými outfitmi, sledujte určite Beccu na jej blogu. Pravidelne vás bude zásobovať čerstvými fashion nápadmi. Becca má rada značku Cluse a na ruke má model La Bohéme teraz v zlatej v kombinácii s karamelovým koženým remienkom. Presne také jej sedia a ako je vidieť aj v ďalších outfitoch na jej blogu, dajú sa ľahko kombinovať a sú tak univerzálnym doplnkom.