Kategorie produktů

Olivia Burton - Hodinky pre moderné romantičku

Olivia Burton - Hodinky pre moderné romantičku
Doplnky podčiarkujú celkový outfit a dotvára ho k dokonalosti. Jedným neodmysliteľným prvkom sú práve hodinky. Také, ktoré presne vystihujú vašu povahu. Ak vás nebaví strohosť, prílišný minimalizmus a absencia farieb, zamilujete si britskú značku Olivia Burton.
14.August.2018

Stvorená pre všetky romantické duše, rojkov a kreatívcov. Nechcete zapadnúť s davom a nebojíte sa sa ukázať, že máte svoju nežnú stránku? Potom těmhle hodinkám určite neodoláte.

Zatiaľ čo všetky ostatné značky vsádza na trendy minimalizmu, šarmantný Olivia ide proti prúdu. A preto v jej modeloch nájdete motívy kvetov, rastlín, motýľov, vážok aj vtáctva v pastelových tónoch, prírodných farbách aj v luxusnom zlatom alebo striebornom prevedení.

Originálne kúsky s precíznym spracovaním. Všetko, len nie nuda. Hodinky tejto značky sa stanú nenahraditeľným šperkom, ktorý ozdobí vaše zápästie. Moc dobre totiž vieme, že hodinky sú viac než praktickou, štýlovou záležitosťou.

Kde začal príbeh Olivie Burton? 

Keď sa stretnú dve najlepšie kamarátky, ktoré navyše robili 15 rokov nákupcovia u známych módnych domov, nemohlo z toho vzniknúť nič iné, než úspešná fashion značka. Obe sa stretli prvý deň na londýnskej Fashion collage a odvtedy sú stále spolu ako najlepšie kamarátky i podnikateľky. Spájala je ako láska k móde, spoločné záujmy aj profesijné dráha. Lesa Bennett a Jemma Fennings zatúžili mať vlastnú značku štýlových hodiniek. Iných, krásnych, pripomínajúcich malé umelecké dielo. 

V roku 2011 ukončili svoju úspešnú kariéru nákupcov a pustili sa do vlastného biznisu. Značka je pomenovaná po tete Lesy, pre ktorú bola Olivia veľmi silnou ženou s množstvom životnej energie a lásky. Je pre ňu stále neutíchajúci inšpiráciou, vďaka ktorej začali vyrábať hodinky doslova od kuchynského stola. 

Prvá kolekcia bola predstavená hneď rok potom. Inšpiráciu hľadala Jemma a Lesa na trhoch so starožitnosťami, v umení a vo všetkom krásnom, čo okolo seba videli. Od začiatku bolo jasné, že z ich dielne vzniknú isté kreatívne a originálne kúsky. 

Tento a ďalší výber modelov značiek Olivia Burton zoženiete pohodlne online na 24time.sk Internetový obchod funguje na českom trhu od roku 2013, teraz aj na slovenských a odvtedy sa neustále rozrastá o nové a zaujímavé značky z celého sveta. Vďaka tomu si nielen českí, ale teraz aj slovenskí zákazníci majú možnosť vybrať zo stoviek modelov na jednom mieste.