Kategorie produktů

Nové modely značky MVMT

Nové modely značky MVMT
Novinky sú všade okolo nás. A tak nie je divu, že sa nejaké nájdu aj u značky MVMT. Teraz totiž prichádza s celkom novými modelovými radami s názvami Blacktop a Bloom. Už len samotný názov poukazuje na to, že sa bude veľmi pravdepodobne jednať o niečo sviežeho a elegantného zároveň.
26.September.2018

Klasika oblečená do nového 


Firma MVMT je známa predovšetkým tým, že sa špecializuje na hodinky vyrobené z kvalitných materiálov, ale zároveň dáva pozor na to, aby všetky modely značky MVMT mali takú cenu, aby si ich mohol dovoliť čo najširší okruh ľudí. 

Hlavnou myšlienkou značky MVMT je vytvorenie spoločnosti milovníkov hodiniek skrz naskrz zemami. Tiež všetky svoje hodinky ladia do jednoduchých, nevtieravých farieb. Hlavným cieľom je elegancia a jednoduchosť a nie príliš výrazné farebné kombinácie. A aj keď sa toho držia aj u spomínaných dvoch nových radách, predsa prišla značka s malinkou zmenou.

Bloom – rozkvitnuté do farieb

Aj keď sa nejedná o žiadne odvážne farebné kombinácie, predsa len kolekcia Bloom prichádza s farebnými remienkami, a to mimo troch modelov z tejto rady, ktoré majú remienok vyrobený z nerezovej ocele. Inak ale modely s koženým remienkom – ghost iris, guilded lilac, burnt poppy a sterling Daisy – už sa hrajú s farbami viacej.

Aj keď sú to stále farby jemné, pastelové, už sú to farby. Béžovú a šedú vymenili za žltú, oranžovú, modrú a lila. Blacktop – čierna je dobrá

Kolekcia Blacktop stavila zasa na presný opak. Prevažne použitou farbou je čierna a rôzne odtiene šedej. Hodinky opäť majú buď kožený remienok, alebo remienok z nerezovej ocele. Ale ako sa hovorí, vždy existuje určitá výnimka potvrdzujúce pravidlo. A tak sa stalo, že aj v kolekcii Blacktop nájdete dva modely, ktoré majú svoj kožený remienok opäť béžový. Klasika a zase klasika

Kto má rád hodinky, ktoré sa hodia na každú príležitosť, ktoré neurazia, a ktoré môžete na 100% vziať do spoločnosti, tak ho rozhodne značka MVMT nesklame. Aj nové modelové rady sa držia striedmych farieb a jednoduchého dizajnu, bez zbytočných okrás.