Kategorie produktů

Recenzie hodinek TRIWA - Nevila

Recenzie hodinek TRIWA - Nevila
Švédska značka Triwa všeobecne rada pracuje s klasikou. To, čo funguje, nemení. Mení len konkrétne malé detaily, aby to, čo je funkčné a prepracované, bolo ešte o chlp dokonalejšie. V úvode k modelu „Nevil“ potom píše, že presne taký postup zachovala aj tu.
09.October.2018

Koža, alebo oceľ?

Hodinky Triwa Nevil sú tiež len upravenou verziou klasického a osvedčeného chronografu. Pri tomto modely potom firma pracovala prevažné s dizajnom, ktorému jemnými úpravami pomohla k nadčasovosti. Preto je možné dostať Triwa Nevil v dvoch variantoch. Buď vo variante celoocelvej, alebo v originálnej variante s kvalitným koženým remienkom.  

Vybavenosť

V oboch verziách je puzdro vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele a sú rovnako vybavené a pohanené quartzovým strojčekom Miyota OS21, s frekvenciou 32,768Hz.

Čo sa funkcii týka, tak na tomto modely nesmie chýbať ukazovateľ 12/24, dátumovka, ani stopky. Samozrejmosťou je tiež vodeodolnosť, ktorá je tu upravená do 100 metrov. Nemusíte sa ale ani báť, že by im ublížil prudký dážď. 

Sklo je minerálne, čo Vám v mnohom uľahčí nosenie. Rozhodne sklíčko len tak nepoškriabete, a Vaše hodinky budú ešte dlho bez poškriabania aj vo chvíli, kedy na ne nebudete dávať úplne 100 % pozor. 

Veľkosť ciferníku je 42 mm, alebo 40 mm a hrúbka puzdra je 10,7 mm. To Vám zaručí, že na čas uvidíte naozaj bez problémov. Šírka remienku je 20 mm, vďaka čomu na ňom pekne vynikne dizajn a farba. 

Dizajn

Vzhľad je veľmi jednoduchý, ale 100 % funkčný a hlavne, ako bolo už povedané, nadčasový. Hodinky môžete vziať naozaj kdekoľvek, k akejkoľvek príležitosti. Nikdy neurazia. Triwa Nevil sú k dispozícii s rôznymi farebnými variantmi a farebnými kombináciami ciferníku, ale rovnako tak s rôznymi farebnými variantmi remienkov.