Kategorie produktů

WeWOOD – jesenné splynutie s prírodou

WeWOOD – jesenné splynutie s prírodou
Prišla jeseň, stromy sa predbiehajú v tom, ktorý sa najlepšie zafarbí, a tak je na čase, aby ste aj vy s jesennými hrami splynuli. Nie je to nič ťažkého. Máme tu pre Vás radu. Stačí si totiž vybrať tie správne hodinky. A hodinky WeWOOD sú v tejto chvíli ideálne.
22.October.2018

Hodinky, ktoré sadia stromy

Všetko sa začalo v roku 2009 vo Florencii. Dalo by sa preto s ľahkosťou konštatovať, že sa tu zrodila nová renesančná myšlienka, ktorá dala hodinárstvu trochu iný smer. Hodinky WeWOOD sú vyrábané z recyklovaných materiálov (predovšetkým z dreva), čo z nich robí „eco-friendly“ hodinky.

Firma WeWOOD Vám tak môže ponúknuť hodinky, ktoré v sebe nemajú nič toxického, alebo umelé materiály. A to ešte nie je všetko. Za každé predané hodinky firma zasadí jeden strom. To, že táto myšlienka skutočne funguje, potvrdzuje fakt, že týmto spôsobom bolo vysadené už 604 475 stromov.  

Firma tiež spolupracuje s organizáciami, ktoré majú vysádzanie stromov ako hlavnú náplň svojej činnosti, ako napríklad s organizáciou Trees for the Future. Jedným z hlavných cieľov firmy je vysadiť do roku 2020 jeden milión stromov.

Na jeseň ideálne

Že sme Vás ešte nepresvedčili, že hodinky WeWOOD zaručene musíte mať? Nevadí. Tak čítajte ďalej. K jesennému obdobiu sú drevené hodinky ako stvorené. Príroda je počas jesene plná farieb, a tak by ste mali byť aj vy. Naviac, keď si hodinky kúpite, budete mať istou, že za nejaký čas bude na svete jeden ďalší strom, ktorý sa bude môcť na všetkých tých farbách a krásach podieľať.

Vyfarbite sa

Vďaka hodinkám WeWOOD budete hrať všetkými farbami. Zamilujete si ich, pretože taký výber rôznych dizajnov a farebných kombinácii, sa len tak nevidí. Máte radi tmavé farby? Prosím. Alebo radšej niečo svetlejšieho? Žiadny problém! Niečo nevšedného? Tiež si niečo nájdete! Skrátka každý objaví to svoje.

Väčšinou majú modely ciferník guľatý, avšak nájdu sa aj hranaté kúsky. Remienky sú drevené, kožené, či nylonové. A čo sa dizajnu týka? To už sa musíte pozrieť sami. Ale môžete si byť istý, že bude zaručene prírodný! Pretože drevo samotné je jeden dokonalý originál, ktorý už vytvára dokonalý dizajn sám o sebe, bez akejkoľvek veľkej pomoci.