Kategorie produktů

Štýlová novinka - náramky Cluse

Štýlová novinka - náramky Cluse
Nielen hodinkami môžete ozdobiť vaše zápästie, novo sme si pre vás prichystali i náramky Cluse, ktoré si perfektne rozumie s vašimi obľúbenými doplnkami a moc im pristane vrstvenie.
26.November.2018

Cluse pochádza z pulzujúceho srdca Amsterdamu. Ide o veľmi rýchlo rastúci značku, ktorá bola založená roku 2009. Špecializujú sa na módne štýlové hodinky a bižutériu. Vďaka jednoduchým líniám, prémiovej kvalite a skúseným hodinárom v amsterdamskom štúdiu CLUSE máte istotu, že sa ich kúsky sa stanú nadčasovým doplnkom, ktorý dokáže pozdvihnúť každý outfit a len tak nevyjde z módy.

Cool náramky z dielne cluse

Pozrite sa, čo sme si pre vás pripravili. Trebárs minimalistický náramok s mramorovým Hexagon. Bude vyzerať na zápästí perfektne ako samotný, tak i s hodinkami.


A u šesťhranu ešte zostaneme, pretože tomuto náramku Essentielle len tak neodoláte. Máme ho hneď v troch farbách, aby ste si mohli vybrať podľa seba. Máte radšej zlatú, růžovozlatou alebo striebornou ..?

Minimalizmus a jednoduchosť

V bižutériu už dávno nefrčia trend prehnané okázalosti a výrazných doplnkov. Naopak sa do popredia prebojovala jednoduchosť a minimalizmus, ktorý dáva oveľa väčšiu voľnosť v kombinovaní a mixovanie obľúbených doplnkov. Náramky môžete vrstviť, ako je vám libo, alebo im nechať priestor samostatne. Dokonca sa nebojte vyskúšať aj rôzne odtiene kovu, vyzerá to nevšedne. Náramky sú buď zo striebra, pozláteného striebra alebo ružovo pozlátené mosadze, takže ide o kvalitnú bižutériu, ktorá sa len tak neobnosí a zachová si svoj lesky i farbu. Všetky náramky z kolekcie nájdete tu. Vybrali by ste si ..?