Kategorie produktů

Recenzia hodiniek Rosefield - The Tribeca

Recenzia hodiniek Rosefield - The Tribeca
Holandský minimalizmus a moderný nádych newyorského voľnomyšlienkárstvo. To vám ponúkne modelový rad The Tribeca hodinárskej firmy Rosefield. Ale to nie je všetko. Čo ešte v sebe hodinky skrývajú? Dámy, poďte to zistiť spolu s nami!
03.January.2019

Kombinácia toho najlepšieho

Model The Tribeca podľa slov samotného výrobcu kombinuje obľúbené súčasti z troch ďalších modelových radov firmy Rosefield. Jedinou zmenou je zmenšenie hodiniek. Tie tak môžu ponúknuť ciferník s veľkosťou 33mm, vďaka čomu sú hodinky ešte jemnejšie.

Ak teda neholdujete veľkým a dobre viditeľným hodinkám, model The Tribeca by mohol byť pre vás ten pravý.

Vybavenosť
Hodinky poháňa odolná japonský quartzový strojček a všetko je skryté v puzdre z kvalitnej ocele. Samozrejmosťou je dokonca aj vodeodolnosť, ktorá je udávaná na 3 ATM.
Aby ste sa nemuseli báť, že sa hodinky nejako poškodíte, sú vybavené minerálnym sklíčkom. A keby sa predsa len niečo stalo, na všetky kúsky firma dáva dvojročnú záruku.

Design
Design je, rovnako ako u všetkých hodiniek tejto značky, minimalistický, ale zároveň veľmi elegantný. Na ciferník nie sú vyobrazená čísla, ale iba čiarky. Hodinky ďalej majú buď zlaté, alebo striebornej puzdro a čierny, alebo čisto biely ciferník.

Model je ešte doladený buď koženým opaskom, alebo remienkom z nerezovej ocele. Najlepšie zo všetkého ale je, že pásky sú jednoducho vymeniteľné, a preto si môžete k svojim hodinkám kúpiť ešte ďalšie pásky do zásoby a striedať ich podľa ľubovôle a podľa vašej aktuálnej nálady.

Výber ďalších pásikov je veľmi obsiahly. Zoženiete medzi nimi ako výrazné farby, tak farby striedmejšie, a dokonca medzi pásky nájdete i pásik zdobený jemným vyšívaným vzorom.