Kategorie produktů

Hodinky Casio G-Shock - nezničiteľný pomocník

Hodinky Casio G-Shock - nezničiteľný pomocník
Legendárny športové hodinky. Hovorí sa o nich ako o extrémne odolných hodinkách, ktoré vydržia skutočne mnohé. Sú vraj skoro nezničiteľné. Že ich ešte nepoznáte? Spoznáte!
23.January.2019

O čo ide?

Ak ste naozaj akčný človek s množstvom aktivít, a ak navyše väčšina vašich aktivít je smerovaná von do terénu, musíte tiež dobre vedieť, že budete potrebovať hodinky, ktoré všetky tieto veci zaručene vydrží. Ktoré budú odolné, a ktorým len tak nejaký terén vadiť nebude.

A presne pre takéto aktivity sú navrhnuté hodinky G-Shock od značky Casio. Boli vyvíjané s tým, aby vydržali všetky športové aktivity a aby prežili v zdraví pohyb v teréne. Nie sú nijak ťažké a sú veľmi odolné voči pádom a iným nárazom aj voči vibráciám.

Sú dokonca vybavené minerálnym sklíčkom a samozrejme sú zaručene vodotesné. Z pekných praktických funkcií je potom treba vymenovať osvetlenie ciferníku, stopky, alebo napríklad možnosť výberu zo svetových časov. Ale to nie je všetko. Čím vyššia rad, tým viac funkcií.

Aké je možné zohnať?

Casio rozdelilo všetky modely hodiniek G-Shock do troch kolekcií, z ktorých každá ešte obsahuje niekoľko modelových radov. Tak existuje kolekcia Basic, do ktorej spadajú modelového radu Original a G-Steel, ktorá - ako názov napovedá - je vyrobená z ocele. Hodinky z kolekcie Basic sú naozaj pre bežného užívateľa, ktorý skrátka chce len trochu odolnejší hodinky. Sú cenovo dostupné a ponúknu len tie najzákladnejšie funkcie.

Kolekcia Master of G už je kolekcia určená pre profesionálov a pre tých, čo jednoducho chcú (a alebo potrebujú) poriadne nadupané hodinky. Hodinky z tejto kolekcie sú už špeciálne pomenované, aby na ne naozaj každý počul. Táto kolekcia je určená pre záchranárov, vojakov, výsadkára, policajtov a ďalšie podobné profesionálov, ktorí potrebujú hodinky nabité najnovšími a najprepracovanejšími funkciami.

A navyše hodinky, ktoré vydržia aj v tých najdrsnejších a najmenej vhodných podmienkach. Samozrejmosťou je treba u kolekcia Hybrid synchronizácia času pomocou GPS a R / C.
Ale keby vám náhodou aj to bolo málo, je tu ešte kolekcia MT-G & MR-G, ktorá je úplne nejnadupanější zo všetkých. Lepšie technológie, ako tie použité u hodiniek z tejto kolekcie, skrátka u žiadnej inej kolekcie Casia nenájdete.

Tak čo? Aj vy potrebujete naozaj odolné hodinky? Práve ste jedny našli!