Kategorie produktů

Hodinky Qlocktwo - dizajnová elegancia

Hodinky Qlocktwo - dizajnová elegancia
Chcete byť originálny na každom kroku? Kúpte si hodinky, ktoré budete radi ukazovať na verejnosti, a ktoré vám hlavne bude každý závidieť. A keď nie závidieť, prinajmenšom vás podľa nich každý spozná.
04.February.2019

Qlocktwo? Čo je to?

Firma Qlocktwo stavila pri voľbe dizajnu na jednu jedinú otázku. Aké by to bolo, keby bol čas na hodinkách ukazovanie slovami? A tým vznikol celý koncept, ktorý následne spoločnosť ďalej rozvíjala.

Tak vznikla značka hodiniek, ktoré nemajú obdobu. Na modeloch formy Qlocktwo nenájdete žiadne čísla, ale len písmená, ktorá vám presne prezradí, koľko je. Vo svojej ponuke majú budík, dotykové hodinky, nástenné hodiny a ich o mnoho väčšieho bračeka s rozmerom 180 cm. Tie v miestnosti naozaj nikto neprehliadne.

Originál na vašom zápästí

Mimo nástenných hodín a budíkov ale geniálny koncept času písaného slovami vložila firma aj do hodiniek na bežné nosenie. A práve s radom Qlocktwo W vyhrala firma súťaž IF Design Award 2019, ktorá je jednou z najvýznamnejších svetových dizajnových súťaží.

Náramkové hodinky sú predávané v dvoch veľkostiach. Vo veľkosti 35x35 (W35), a alebo vo väčšej variante 39x39 (W39). Zároveň sú k dostaniu v 20 rôznych jazykových mutáciách. Na displeji si môžete zobraziť čas, presný deň, alebo vďaka nim môžete spustiť stopky.

Na opasok bola ako materiál použitá koža, semiš, alebo guma. Čo sa farebných variantov týka, k dostaniu sú samozrejme klasické čierne, hnedé, alebo biele, ale pre milovníkov farebnejších odtieňov Qlocktwo prichádza aj s červenou, zelenou, alebo oranžovú verzií.

Záverom

Pokiaľ chcete mať hodinky, vďaka ktorým sa stanete neprehliadnuteľnými, potom sú modely Qlocktwo tou najlepšou voľbou. Vyberte si tie, ktoré budú sedieť práve vám.