Kategorie produktů

Zakotví so značkou Paul Hewitt

Zakotví so značkou Paul Hewitt
Ak máte skutočne pekné hodinky, možno mávate pocit, že im predsa len ešte niečo chýba. Je možné, že je to potrebné práve nejaký správne originálny náramok, ktorý váš outfit dotiahne k úplnej dokonalosti.
21.February.2019

Kotva je základ

Značka Paul Hewitt nachádza najväčší inšpiráciu vo svojom blízkom okolí, a to konkrétne na morskom pobreží v severnej časti Nemecka. Práve vďaka tomu výrobky značky v sebe spájajú tradície, odkazy doby minulej a to, čo miestni ľudia milujú najviac. More a všetko okolo neho.

Aj preto hlavným poznávacím znakom všetkých výrobkov Paul Hewitt, či už sa jedná o hodinky, náramky, alebo čokoľvek iné, je kotva. Tú nájdete naozaj úplne všade.

Náramky

Náramky sú neoddeliteľnou súčasťou portfólia značky. Paul Hewitt ponúka ako pánske, tak dámske varianty. Samozrejmosťou je opäť originálny využitie kotvy. Tá vám vraj má sprostredkovať špecifickú a jedinečnú námornej náladu.

Či už ste vášniví cestovatelia, alebo sa skrátka len chcete odlíšiť od ostatných, určite radi využijete pánsky náramok, vyrobený z kože a kvalitnej nerezovej ocele. Náramok získate predovšetkým v čiernej variante, avšak k dostaniu sú aj hnedé, sivé, alebo tmavo modré verzie.

Dámska varianta náramku je oveľa elegantnejší a vhodná skôr do spoločnosti a ako doplnok na cesty za kultúrou. Tradičné kotva na niektorých dámskych modeloch nie je ani tak výrazná. Dámske náramky vám zamotajú hlavu pri výbere, pretože sú ponúkané v mnohých rôznych dizajnových variantoch. Vyrobené predovšetkým z ocele, ale nechýbajú ani kožené náramky v rôznych farebných prevedeniach.

Kto je ocenia?

Náramky od značky Paul Hewitt sú skoro nutnosťou pre milovníkov mora, romantických prechádzok po pobreží a plavieb na lodiach. Rovnako tak by ich nemal minúť nikto, kto sa chce odlíšiť a nosiť niečo, vďaka čomu vystúpi z davu.