Kategorie produktů

Hodinky BRISTON novo na 24TIME

Hodinky BRISTON novo na 24TIME
BRISTON - príbeh splneného sna, ktorý začal v roku 2012 písať Brice Jaunet, keď po svojich 15 rokoch pôsobenia v hodinárskom priemysle založil vlastnú hodinársku firmu. A tak vznikla francúzska značka hodiniek, prestúpená rýdzo britským duchom.
02.April.2019

Odkaz všetkého, čo má rád

Brice Jaunet sa rozhodol do svojej vlastnej značky premietnu kúsok svojho ja. Prispôsobil dizajn hodiniek všetkému, čo ho v živote ovplyvňovalo a ovplyvňuje.

Medzi jeho koníčky patrí láska k športu a na cestovanie a medzi udalosti, ktoré sa stali neoddeliteľnou súčasťou jeho života potom jeho štúdium v ​​Oxforde. A práve preto vznikli hodinky, ktoré sú síce športové, ale zároveň šik.

Čo nám ponúkne?

Doteraz má značka BRISTON vo svojom portfóliu šesť základných dizajnových radov. Medzi ne patrí rad Clubmaster Classic, ktorá je k dostaniu vo skoro päťdesiatich rôznych farebných variantoch, od tých klasických, až po zelenej, či modrej kúsky. Všetky hodinky z tejto rady sú vybavené nylonovým pásikom NATO. Clubmaster Classic je skrátka plne vybavený klasický chronograf.

Ďalšie rad, Clubmaster Sport, je vybavená 42mm veľkým ciferníkom, dátumovkou, tachymetrom a nylonovým, či gumovým pásikom.
Rad Clubmaster Vintage naopak poteší milovníkov starých čias. Je nadčasová a elegantná. K dostaniu sú v nej modely ako vo variante chronografu, alebo v iba v klasickej, bez pridaných funkcií.

Clubmaster Chic ľahko vybočujú, a to predovšetkým kvôli elegantnému riešenie ciferníku u niektorých modelov. Ciferník má navyše iba 36mm. V tejto rade nájdete prevažne klasické farebné kombinácie, ako čiernu, hnedú, béžovú, alebo šedú. Posledný rad, Clubmaster Iconic, všetko ešte posúva na vyšší level. Pyční sa priehľadnou zadnou časťou puzdra, vďaka ktorej môžete celú dokonalosť prevedenia pozorovať na vlastné oči.

Pre každého niečo

Farebných variantov a kombinácií a ďalších dizajnových vychytávok, ktoré sa ale aj tak drží jednoduchého elegantného štýlu, je vo všetkých radoch firmy BRISTON toľko, že sa tu nájde kúsok pre každého z vás. Stačí len prepadnúť ich premyslenému, netradičnému dizajnu.