Kategorie produktů

Dizajnové náramky, doplnok, ktorý musíte mať

Dizajnové náramky, doplnok, ktorý musíte mať
Hodinky sú síce dokonalý módny doplnok, navyše veľmi praktický, ale na druhú stranu, nehovorili ste s nikdy, že by bolo fajn je ešte niečím doplniť? Potrebné nejakým náramkom?
27.May.2019

Náramky a hodinky, nerozluční priatelia

Náramky sú ideálnou voľbou, ak chcete váš outfit s hodinkami ešte vyšperkovať. A navyše, nemusíte hľadať "po všetkých čertoch". Stačí vám, keď si zaobstaráte náramky šité priamo na mieru vašim hodinkám.

Veľa značiek dizajnových hodiniek má totiž zároveň vo svojom portfóliu aj šperky; okrem iného aj rôzne dizajnové náramky. Samozrejme navrhnuté tak, aby dokonale korešpondovali priamo s dizajnom hodiniek.

Náramky nájdete u hodinárskych firiem ako Triwa, Daniel Wellington, Paul Hewitt, Kapten and Son, alebo napríklad MVMT. Stačí len nájsť ten pravý.

Z čoho sú?

Väčšinou sa jedná o náramky kovové. V dizajnovej rade značky Triwa nájdete náramky z mosadze, či nerezovej ocele, v rôznych farebných variantoch. Niektoré kúsky potom vyrába z nevyužitých materiálov pre výrobu slnečných okuliarov Triwa, ktoré tiež firma ponúka. Podobnú filozofiu majú aj firmy Kapten and Son, alebo MVMT.

Trochu odlišnejšie prístup má značka Paul Hewiit. Tá je známa predovšetkým svojou ľahko námornícku estetikou, ktoré sa držia aj v rámci všetkých výrobkov. Práve kvôli tomu má niektoré náramky aj v elegantné kožené variante.

Samozrejmosťou je, že na každom kúsku nájdete nejako vtipne zaintegrované logo spoločnosti. Trebárs ako na náramkoch Paul Hewitt vždycky nájdete ich symbolickú kotvu.

Čo dodať?

Ak chcete váš outfit dotiahnuť k dokonalosti, potom skrátka nesmiete minúť dizajnové náramky, ktoré často hodinkové firmy taky vyrábajú. Bez nich totiž vašim hodinkám bude stále niečo chýbať.