Kategorie produktů

ODM - keď dizajn zavelí

ODM - keď dizajn zavelí
Originálne, dynamické a minimalistické, také sú hodinky ODM. Ak nosíte hodinky skôr ako šperk a nie preto, aby mali veľké množstvo funkcií, potom značku ODM skrátka musíte spoznať bližšie!
31.July.2019

Ozvena minulého storočia

Inovatívny značka hodiniek ODM bola založená v roku 1999. O svojich hodinkách hovorí ako o kúskoch, ktoré sú vždy o krok napred. Čo potvrdzuje fakt, že na ich výrobu využívajú najnovšie technológie a s dizajnom sa rozhodne nebojí experimentovať tak, aby iné značky suverénne v nápadoch predbehli. Ale nie je to len dizajn, s ktorým firma ODM prichádza. Svojim majiteľom prináša aj optimistické a krásne oznámenia, ktorá hlása, že nikdy nie je neskoro. Nikdy nie je neskoro na inovácie, na to dosiahnuť svojich snov, a na to urobiť presne to, čo človek chce. Aj táto filozofia sa v kúskoch od ODM viditeľne odráža.

Osobné ornament na zápästie Ornamentálne dizajn hodiniek je hlavným poznávacím znakom firmy. V širokom sortimente nájdete kúsky určené buď len pre mužov, alebo len pre ženy, ale aj také, ktoré sa hodia úplne pre kohokoľvek. Na väčšine modelov úplne, alebo čiastočne, chýba ciferník, na niektorých dokonca i ručičky. Niektoré je možné zohnať so silikónovým pásikom, iné s koženým, alebo s kovovým. Pár modelov je dokonca ozdobených kryštálikmi od nám dobre známej značky Swarovsky. V ponuke sú dokonca aj digitálne hodinky. Skrátka, ak máte radi hravý dizajn a kúsky, ktoré jednoducho pritiahnu pozornosť, potom sú pre vás hodinky ODM ako stvorené. Vďaka nim si v sebe stále uchováte dokonca aj kúsok dieťaťa, ktorý vo vás drží a hlavne vďaka nim budete úplne originálne.

Je čas splniť si váš sen! Je čas vystúpiť z davu!Ozvena minulého storočia

Inovatívny značka hodiniek ODM bola založená v roku 1999. O svojich hodinkách hovorí ako o kúskoch, ktoré sú vždy o krok napred. Čo potvrdzuje fakt, že na ich výrobu využívajú najnovšie technológie a s dizajnom sa rozhodne nebojí experimentovať tak, aby iné značky suverénne v nápadoch predbehli. Ale nie je to len dizajn, s ktorým firma ODM prichádza. Svojim majiteľom prináša aj optimistické a krásne oznámenia, ktorá hlása, že nikdy nie je neskoro. Nikdy nie je neskoro na inovácie, na to dosiahnuť svojich snov, a na to urobiť presne to, čo človek chce. Aj táto filozofia sa v kúskoch od ODM viditeľne odráža. Osobné ornament na zápästie Ornamentálne dizajn hodiniek je hlavným poznávacím znakom firmy. V širokom sortimente nájdete kúsky určené buď len pre mužov, alebo len pre ženy, ale aj také, ktoré sa hodia úplne pre kohokoľvek. Na väčšine modelov úplne, alebo čiastočne, chýba ciferník, na niektorých dokonca i ručičky. Niektoré je možné zohnať so silikónovým pásikom, iné s koženým, alebo s kovovým. Pár modelov je dokonca ozdobených kryštálikmi od nám dobre známej značky Swarovsky. V ponuke sú dokonca aj digitálne hodinky. Skrátka, ak máte radi hravý dizajn a kúsky, ktoré jednoducho pritiahnu pozornosť, potom sú pre vás hodinky ODM ako stvorené. Vďaka nim si v sebe stále uchováte dokonca aj kúsok dieťaťa, ktorý vo vás drží a hlavne vďaka nim budete úplne originálne.

Je čas splniť si váš sen! Je čas vystúpiť z davu!