Kategorie produktů

Timemate - keď sa nechcete stresovať

 Timemate - keď sa nechcete stresovať
"V jednoduchosti je krása," povedali si traja priatelia, a tak vznikla mladá hodinárska firma Timemate. A pretože sa myšlienky držala, vznikla úplne originálne a netradičné značka, ktorá pre vás bude robiť presne to, čo by sa od hodiniek čakalo. Merať čas.
27.August.2019

Len čas a nič viac

Možno si hovoríte, že predsa všetky hodinky meria čas. To je síce pravda, ale faktom je, že hodinky Timemate skutočne robia len to. Nemajú navyše žiadne ďalšie funkcie. Nepovedia vám dátum, ani vám nestopnou žiadny časový úsek. Skrátka vám povedia iba čas. A to dokonca ešte v celých hodinách, pretože v rámci jednoduchosti došlo aj k odstráneniu minútové ručičky. Avšak treba uznať, že tieto príkre hodinky budete milovať. A to práve vďaka ich strohosti. Čoskoro totiž zistíte, že nepotrebujete vedieť nič viac, než len približný čas. Cítite tú slobodu? Dokonca aj celý slogan firmy "Time is mate for you", sa vám snažia naznačiť, že je čas skutočne vaším priateľom a nie nepriateľom. Hodinky Timemate sa skrátka snaží o to, aby ste sa nestresovali každú sekundou.

Jednoduchosť a jednoduchosť

A samozrejme ani dizajn nemôže myšlienku značky pokaziť. Naopak. Aj vzhľadovo sú hodinky veľmi jednoduché. Nečakajte preto žiadne extravagantné farebné kombinácie. Dostanete len klasiku. Biely, alebo čierny ciferník, hnedej, čiernej, modrej, alebo biele pásky (výnimkou je ružový pásik na niektorých modeloch) a samozrejme, nedostanete ani žiadne čísla.

Môžete si byť ale istí tým, že dostanete kvalitné hodinársky kúsok, ktorý zaručene niečo vydrží. Sú vybavené quartzovým strojčekom a všetky súčiastky sú vyrobené z kvalitných materiálov. Dokonca sú aj vodeodolné a navyše, majú sklíčko odolné proti poškriabaniu. Takže ak aj vy milujete jednoduchosť a zároveň sa nechcete stresovať, hodinky Timemate sú pre vás tie pravé!