Kategorie produktů

Mr. Jones Watches - hodinky s príbehom

 Mr. Jones Watches - hodinky s príbehom
Svet je plný hodiniek. A žiadne nie sú ako tie druhé. Ovšem niektoré sú tak originálne, že sa za nimi jednoducho musí každý otočiť. Že také ešte nepoznáte? Nevadí! Dnes si jedny predstavíme. Presne také sú totiž hodinky značky Mr. Jones Watches. Originálne a nevšedné. A čo viac? Ľudia sa s Vami kvôli nim budú chcieť baviť.
10.September.2019

Hodinky, ktoré rozprávajú príbehy

Samotní tvorcovia značky Mr. Jones Watches hovoria, že rozhodne nesledujú trendy. Že majú len jeden jediný hlavný cieľ. Rozosmiať Vás a Vaše okolie a hlavne - rozprávať príbeh. Čo sa im bezpochyby darí. Toto malé Londýnskej štúdio sa snaží do hodinkového sveta priniesť niečo nové. Zároveň tiež hovoria, že dnes všetci kvôli času kontrolujú mobily, kvôli čomu už hodinky nie sú takou nutnosťou, akú bývali. A práve preto sa firma Mr. Jones Watches rozhodla, že z hodiniek urobí skôr dizajnový doplnok, než funkčné kúsok.

Procházka kolekciami

Keď sme hovorili o originalite, asi Vám už je jasné, že je zbierka modelov, ktoré firma Mr. Jones Watches vypustila na trh, veľmi rozsiahla. Čo síce znamená, že je tu skutočne nepreberný výber, ale zároveň tiež budete mať istotu, že si vyberiete napríklad práve Vy. A na čo sa môžete pri výbere tešiť? Tak treba; z niektorých ciferníkov sa na Vás bude pozerať lebka a iné Vám odporučí, nech si pamätáte, že rovnako raz umriete. Ale nebojte, rozhodne nie sú všetky takto depresívne. K slovu sa dostanú aj rýdzo abstraktné motívy pre romantické a umelecky založené duše. Sem tam sa dokonca aj stane, že sa na ciferník prebíja tiger, alebo iné roztomilé zvieratko. Výnimkou dokonca nie sú ani kartové motívy pre milovníkov hazardu. Skrátka tú nájdete skoro všetko, na čo si spomeniete.

Vaše hodinky, vaše ja

Ako vidíte, skutočne si každý príde na svoje. Značka Mr. Jones Watches rozhodne dokázala svetu ukázať, že hodinky môžu byť skutočne len a len módnym doplnkom. A práve to je ich ohromný prínos. Kúpte si aj Vy hodinky, ktoré budú hovoriť za Vás!