Kategorie produktů

Zladená s Rosefield - šperky Rosefield

Zladená s Rosefield - šperky Rosefield
Krásna, elegantná, výrazná a zároveň skvele zladená. Áno. Presne taká môžete byť vďaka šperkom Rosefield. Podčiarknuť vašu jedinečnú osobnosť správnou kombináciou šperkov nebolo nikdy jednoduchšie.
05.March.2020


Vyhradené dámam

Rosefield je značka, ktorá sa stala špecialistom v obore dámskych šperkov. Nájsť medzi nimi môžete elegantné hodinky, krásne náušnice, náramky, alebo rôzne prívesky. Kúsky sú inšpirované mestským životom v New Yorku a Amsterdame a sú vytvárané tak, aby ich bolo možné kúpiť v sade. Môžete si samozrejme zaobstarať len náušnice, alebo náramok. Ale keď si kúpite oboje, navyše v rovnakom dizajne, budete ešte dokonalejšie. Veľkou výhodou značky Rosefield je tiež široký výber doplnkov. Vďaka tomu si vyberiete ideálny kúsok pre akúkoľvek príležitosť.

V jednoduchosti je krása

Všetky šperky sú vyrobené zo zmesi zlata, ružového zlata a striebra. Hlavným cieľom dizajnu je nadčasovosť a jednoduchosť tvaru a štýlu. Ak nemáte radi preplácané a prezdobené šperky, verte, že v radoch Rosefield si rozhodne vyberiete. Ak chcete vyzerať uhladene a elegantne, môžete zvoliť náušnice, náramok a prívesok, ktoré budú spoločne dokonale ladiť tvarom i farbou. Ak však naopak chcete búrať všetky predsudky a stereotypy, ktoré o móde panujú, môžete treba zvoliť rovnaký tvar, ale farbu šperku rôzne skombinovať. Alebo naopak nechať farbu a zvoliť iný tvar. To už je na vás.

Čo vybrať?

Výber je naozaj veľký. Od jednoduchých klasických tvarov náramkov i náušníc, až po extravagantnejšie, väčšie a dizajnovo výraznejšie kúsky. Vďaka jednoduchosti tvarov a designu budete mať ale všeobecne u šperkov Rosefield istotu, že budú nadčasové ešte v niekoľkých nasledujúcich desaťročiach. Výber je preto len na vás. Nájdite svoj štýl aj vy.