Kategorie produktů

Prim od MPM Quality

Prim od MPM Quality
MPM Quality dodáva svojim zákazníkom produkty pod ochrannou známkou Prim. Svoje sídlo má vo Frýdku-Místku a hlavné víziou firmy je dodať zákazníkom originálne, ale dostupné modelového radu.
09.April.2020

Tradícia, ktorá má meno

Firma MPM quality nadviazala na dlhodobú tradíciu značky Prim a začala svoje výrobky distribuovať do zahraničia. Expandovala prvýkrát na slovenský a poľský trh, a potom ďalej do Európy. Firma MPM Quality hodinky vo Frýdku-Místku navrhuje a kompletizuje, pričom vznikajú neustále nové originálne produktové rady.

Pri ich výrobe využívajú najnovšie technológie a materiály, aby svojim zákazníkom mohli dodať skutočne kvalitné kúsky.

Modelové rady

A aké modelového radu firma ponúka? Modely firma ponúka ako v dámskych, tak v pánskych variantoch. Nájdeme medzi nimi ako klasické chronografy, tak hodiny s automatickým naťahovaním.

Niektoré modely v sebe kombinujú nové technológie a tradičný dizajn, ako napríklad nový model od MPM Quality - Prim Diplomat. Väčšinu z nich zakúpite v rôznych farebných prevedeniach, ktoré sa však rovnako stále drží tradičných farieb. Teda hnedej, čiernej, bielej a zlatej. Väčšina modelov nechýba dokonca ani dátumovku.

Dámske modely už hrajú viac farbami a vsádza predovšetkým na dizajn, než na vybavenosť. Sú tiež menšie a elegantnejšie.

Najväčšia originalite sa ale teší limitovanej edície. Tých má firma MPM Quality tiež požehnane. Takto vznikol napr. Model Prim Dakar X, vyrobený na počesť závodu Rely Dakar 2019, ďalej model Tourbillon Karol IV, vyrobený k sedmistému výročiu "otca vlasti", prípadne model Prim skeleton, ktorý má odkrytý hodinový strojček.

Kto zaobstarajú?

Hodinky od MPM Quality sú vhodné pre všetkých, ktorí majú radi klasické hodinárske kúsky, ale zároveň ocenia technologické inovácie, ktoré vedú k väčšej spoľahlivosti jednotlivých modelov.