Kategorie produktů

MVMT, a slnko bledne závisťou

 MVMT, a slnko bledne závisťou
Nemusí byť práve leto, aby ste mali dôvod na doplnenie svojho outfitu o slnečné okuliare. Slnko predsa svieti po celý rok, a keď sa mu navyše postavíte v dizajnových slnečných okuliaroch, budete to vy, kto ožiari okolia. Tak čo treba vybrať niektoré zo slnečných okuliarov od MVMT?
06.May.2020

MVMT, aneb Nielen o hodinkách

Značka sa zrodila v americkom meste Los Angeles v roku 2013, a ako sama hlása, vďaka sociálnym médiám sa rozšírila ďaleko za hranice svojho pôvodného pôsobiska. A to aj vďaka tomu, že sa jej zakladatelia rozhodli modely uvádzať na trh aj za pomoci crowdfunding.

Vďaka nemu došlo k veľkému rozšíreniu povedomia o značke. Pretože do celého procesu mohli zasahovať aj ľudia, stalo sa, že práve títo prívrženci určovali jej budúci vývoj. Presne preto MVMT módnemu priemyslu prináša už od počiatku nadčasové, dostupné a veľmi rozmanité kúsky. Medzi nimi môžeme nájsť hodinky, šperky, alebo okuliare.

Buďte neprehliadnuteľní

Pokiaľ na sebe chcete mať kúsok, za ktorým sa rozhodne bude okolia otáčať, musí to byť niečo výrazného. Niečo, čo vynikne. A presne také sú slnečné okuliare MVMT. Pokiaľ ale predsa len preferujete tradíciu, môžete si zo širokej ponuky vybrať klasické, s jednoduchými čiernymi obrúčky a tmavými sklami. Tým ale všetko len začína. Väčšina výrobkov z radu MVTM je oveľa viac dizajnových.

Niektoré modely sú inšpirované starými, hnedo-hrdzavými retro okuliarmi. Ak ste však ešte väčšími milovníkov retra, tiež určite oceníte Model Zodiac. Ten je totiž voľne inšpirovaný ničím menej slávnymi, než lenonky. A

k vám však retro štýl nič nehovorí, nevadí. Iné modely už sa oveľa viac blíži moderným designom, a stávajú sa tak naozaj nadčasovými, predovšetkým kvôli špecifickému nepravidelnému tvaru skla a obrúčok. Iné sa naopak odlišujú farbou skla. Výnimkou nie je fialovej, modrej, ani ružové.

Kto si vyberie?

Je jedno, aký vám vyhovuje štýl. Zo slnečných okuliarov MVMT si vyberie každý. A navyše, ak potrebujete k svojmu outfitu vybrať nejakú konkrétnu farbu, aby všetko dokonale ladilo, môžete si byť istí, že ju objavíte tiež.