Kategorie produktů

Digitálne detox, ktorý má štýl

 Digitálne detox, ktorý má štýl
Poznáte to. Príde vám SMS a v tú chvíľu sa ozve nielen zvuk správy, ale ešte navyše vám zavibruje hodinky na ruke. To je dnešný svet. Aj keď odložíte telefón, vďaka šikovným hodinkám vám okolia nedá spať. Je to ale správne? Nie sú predsa len obyčajné hodinky v niečom lepší?
21.May.2020

Chvíle bez stráženie

Keď idete za kultúrou, alebo len posedieť s kamarátmi, určite nepotrebujete mať neustále na ruke niečo, čo vám bude každú chvíľu pripomínať neprečítané emaily a správy, ktoré vám chodia na telefón. A možno ani v práci nič také mať nemusíte.

Alebo snáď potrebujete po celý deň presne vedieť, aká je práve vaša tepová frekvencia? Naozaj nutne každú noc potrebujete monitorovať spánok? Doprajte si tiež chvíľu bez digitálnych technológií, ktoré by ste mali pri sebe nepretržite celý deň. Telefón môžete jednoducho upratať, ale hodinky kvôli stráženie času na ruky mať potrebujete. Nemusí byť však nutne digitálne.

Dizajn a jednoduchosť

Keď stavíte na klasické hodinky, stavíte zároveň na istotu, že vám budú oveľa lepšie sedieť k oblečeniu. Budete si totiž môcť vybrať z mnohých modelov, tvarov a dizajnov ciferníkov a remienkov, že sa vám ich podarí zladiť takmer s každým kúskom vášho oblečenia. To vám bohužiaľ chytré hodinky neumožní. Navyše, nie všetky zoženiete s koženým opaskom - predovšetkým, ak budete chcieť len jednoduchý fitness náramok.

Bežné hodinky vám lepšie padnú k pracovnému oblečenie a budete mať väčšiu šancu zladiť ho s inými doplnkami, ako sú šperky, slnečné okuliare, alebo napríklad topánky.

Pre šport!

Chytré hodinky vytiahnite hlavne von. Do prírody. A ako parťáka k aktivitám, pri ktorých by ste nechceli rozbiť tie svoje náramkové. Chytré hodinky, alebo fitness náramky sa hodia skôr niekam na túry, pri behaní, alebo plávanie, ale pri bežnom využití sa určite oveľa viac osvedčí bežné hodinky.