Kategorie produktů

Hodiny ktoré nenudí

Hodiny ktoré nenudí
Tiež premýšľate nad tým, ako vašu domácnosť ešte ozvláštniť a nad tým, ako zaplniť vašu prázdnu stenu v kuchyni, alebo v obývacej izbe? A čo treba si tam zavesiť dizajnové hodiny?
01.June.2020

Štýl pre každého

Dizajnové nástenné hodiny pozdvihnú vašu domácnosť do úplne iných rozmerov. Obyčajné hodiny má doma každý, prípadne ich môžete zohnať v najbližšom hobby markete, ale prečo? Nemali by ste chuť prekvapiť vaše návštevy niečím úplne netradičným?

Rôzne možnosti

Aké zaujímavé nástenné hodiny si zavesíte na stenu vy, záleží len na vašom vkuse. Na výber toho je viac, než si možno myslíte. Môžete mať napríklad hodiny z betónu. Aj keď treba podotknúť, tie už s pokojom zastanú aj úlohu umeleckého diela. Sú výsledkom dvojročného vývoja tímu odborníkov a dizajnérov z firmy 22 Design Studio.

Ak chcete niečo menej industriálneho a viac extravagantnejšieho, potom by vás mohli zaujať potrebné kúsky od firmy Karlsson. Tam si prídu na svoje predovšetkým minimalisti, pretože u nich nájdete hodiny skladajúci sa iba z ručičiek. Sú jasným dôkazom toho, že ciferník a čísla vlastne nie sú nijako dôležité.

Prípadne, ak by ste mali pocit, že máte málo miesta v knižnici, alebo na poličke, môžete si zaobstarať hodiny, ktoré vyzerajú ako kniha, alebo nechať stenu rozkvitnúť hodinami, ktoré vyzerajú ako čierna kvetina. Pre menej náročných Samozrejme, ak chcete niečo menej výstredného, ​​existuje aj mnoho zaujímavých nástenných hodín, ktoré majú skutočne len vycibrený a zaujímavý dizajn. Takéto skôr priestor len príjemne dokreslia a nepritiahne na seba toľko pozornosti.

Dizajnové nástenné hodiny pozdvihnú vašu domácnosť do úplne iných rozmerov. Obyčajné hodiny má doma každý, prípadne ich môžete zohnať v najbližšom hobby markete, ale prečo? Nemali by ste chuť prekvapiť vaše návštevy niečím úplne netradičným? rôzne možnosti Aké zaujímavé nástenné hodiny si zavesíte na stenu vy, záleží len na vašom vkuse. Na výber toho je viac, než si možno myslíte. Môžete mať napríklad hodiny z betónu. Aj keď treba podotknúť, tie už s pokojom zastanú aj úlohu umeleckého diela. Sú výsledkom dvojročného vývoja tímu odborníkov a dizajnérov z firmy 22 Design Studio. Ak chcete niečo menej industriálneho a viac extravagantnejšieho, potom by vás mohli zaujať potrebné kúsky od firmy Karlsson. Tam si prídu na svoje predovšetkým minimalisti, pretože u nich nájdete hodiny skladajúci sa iba z ručičiek. Sú jasným dôkazom toho, že ciferník a čísla vlastne nie sú nijako dôležité. Prípadne, ak by ste mali pocit, že máte málo miesta v knižnici, alebo na poličke, môžete si zaobstarať hodiny, ktoré vyzerajú ako kniha, alebo nechať stenu rozkvitnúť hodinami, ktoré vyzerajú ako čierna kvetina.

Pre menej náročných

Samozrejme, ak chcete niečo menej výstredného, ​​existuje aj mnoho zaujímavých nástenných hodín, ktoré majú skutočne len vycibrený a zaujímavý dizajn. Takéto skôr priestor len príjemne dokreslia a nepritiahne na seba toľko pozornosti.