Kategorie produktů

Jupiter Ziiiro - vás vlastný vesmír

Jupiter Ziiiro - vás vlastný vesmír
Niektoré hodinové kúsky sú spojené s prírodou, niektoré ako by boli odrazom vesmíru. A tak je tomu práve pri modeli Jupiter Ziiiro, ktorý sa inšpiroval samotnou planétou našej slnečnej sústavy.
25.October.2020

Jupiter - meno mojej

Hodinky sú pomenované podľa planéty Jupiter známe predovšetkým vďaka svojim vzdušným prúdom, cyklónom a najsilnejšiemu magnetickému poľu. A presne tým sa aj model inšpiroval.

Design - jednoduchosť vládne svetu

Ako u všetkých modelov sa aj tu značka Ziiiro sústredila len na to najdôležitejšie. Na hodinkách preto vôbec nenájdete čísla. Na ciferníku je čas vyobrazený iba pomocou dvoch guličiek v dvoch dráhach. Gulička bližšie stredu znázorňuje malú ručičku, druhá gulička ďalej od stredu je ručičkou veľkou.

Hodinky je možné získať v štyroch prevedeniach. Jedno je so zlatým pásikom, čiernym ciferníkom a so zlatými guličkami, druhé je celostrieborné, a ďalšie dve sú kombináciou čierneho opasku a čierno-strieborného ciferníku, alebo čierneho pásku a čierno-zlatého ciferníku.

Celé hodinky sú založené, rovnako ako jupiter so svojim magnetickým poľom, na magnetoch. To všetko sa vyvinulo z nápadu vytvoriť hodinky, ktoré by nemali v základe žiadne viditeľné ručičky.

Trocha technických parametrov

Hodinky majú veľký ciferník, a to 41mm, preto je na vašej ruke nikto neprehliadne. Všetko, vrátane pásku, je vyrobené z nerezovej ocele. Sú vybavené zafírovým sklíčkom, čo znamená, že budú veľmi odolné a vhodné na každodenné nosenie.

Kto je ocenia?

Pokiaľ zháňate hodinky, ktoré budú originálne a jedny z mála, Jupiter Ziiiro sú jasnou voľbou. Ich neopozeraný dizajn spôsobí, že budete stredobodom pozornosti, nech je vezmete kamkoľvek - do spoločnosti, do práce, do divadla, alebo trebárs len medzi vaše známe.