Kategorie produktů

Dva v jednom - ideálny pár od Daniela Wellington

Dva v jednom - ideálny pár od Daniela Wellington
Príbeh o stretnutie dvoch mužov, z ktorých jeden bol britský gentleman Daniel Wellington, ktorý vďaka svojmu uhladenému a elegantnému štýlu dal základ rovnomennej švédskej značke hodiniek, určite poznáte. Rovnako tak viete, že elegantný dizajn dodržiava firma stále. To ale neznamená, že vás stále nemôže niečím novým prekvapiť.
01.November.2020

Hlavné je štýl - hodinky Classic Petite

Ak nemáte radi nič zásadne výstredného, ​​potom je pre vás model hodiniek Classic Petite tou najlepšou voľbou. Jedná sa o menšiu variantu podobného modelu Classic, ktorý sa pýši jednoduchým bielym ciferníkom bez čísel, ktorý vám skutočne ukáže len to základné - čas. Dizajn je krásne čistý, bez zbytočných prvkov. Navyše na hodinky vďaka veľkosti ciferníku 32 mm krásne uvidíte, ale zároveň ich budete môcť nosiť, aj ak máte menšiu ruku, pretože sú neskutočne jemné.

Hodinky zdobia kovový pásik zlatej farby, čo im dodáva ešte elegantnejší vzhľad. Môžete ich preto bez strachu zobrať aj do spoločnosti, alebo za kultúrou. Navyše pásik môžete podľa ľubovôle meniť, takže ak budete chcieť hodinky vziať napríklad len za priateľmi, môžete ich vybaviť koženým opaskom, alebo pruhovaným klasickým nylonovým NATO pásikom.

Hodinky sú zároveň vodeodolné do 30m hĺbky a sú vybavené odolným minerálnym sklíčkom, takže by mali prežiť aj častejšie nosenie. Jedná sa o kúsok so zabudovaným quartz strojčekom, teda možno jedinou nevýhodou je, že budete musieť strážiť životnosť batérie.

V dvoch sa to lepšie ťahá

Aby ale hodinky neboli na ruky tak osamotené, je možné ich doplniť o originálny náramky Daniel Wellington. Na výber máte z mnohých druhov, ale najlepšie k modelu Classic Petite sadne náramok Classic Bracelet - Desert Sand, ktorý je vyrobený z nerezovej ocele a má zároveň rovnakú farbu ako hodinky, teda ružové zlato, avšak v kombinácii s oceľou.

Druhý náramok je ešte o trochu elegantnejší a tenšie Classic Small Cuff, tej istej vo farbe ružového zlata, s obvodom 155mm. Čistý tenký pruh, bez príkras, ktorý akékoľvek hodinky Daniel Wellington pozdvihne na vyššiu úroveň. Oba náramky sú ozdobené len názvom značky.

Dokonalosť sama

Kombinácia hodiniek a náramku na jednej ruke je nevtieravá, oboje k sebe krásne ladia. Navzájom sa dopĺňajú a vytvárajú tak dojem dokonalého súzvuku. Vďaka tomuto spojeniu urobíte z hodiniek skutočný šperk.