Kategorie produktů

Project Watches - z lásky k umeniu

Project Watches - z lásky k umeniu
Co jsou ProjectWateches? Hodinky s láskou k umění. Vyznačují se tím, že se snaží tvořit skutečně jednoduše nositelnou značku, která je ovšem zároveň kouskem uměleckého díla.
04.February.2021


Prečo Project Watches?

Značka Project Watches si cení nielen výsledku, ale celého procesu tvorby. Váži si cesty, ktorú produkt prejde. Snažia sa z umenia vytvoriť vec každodenného použitia a zážitku. Inšpiráciu hľadali ako v minulosti, tak v avantgarde a to minulé i budúce kĺbi do jedného kúsku. Chceli tak oslavovať architektov, dizajnérov, inžinierov a ďalších umelcov.

Hodinky od Project Watches sú farbami, dizajnom i formou pohybu odlišné a originálne. Ich hlavným cieľom bolo odlíšiť sa od ostatných firiem.

Princípy značky

Project Watches sa drží niekoľkých základných princípov. Jedným z nich je nadčasovosť, kedy sa snaží firma o to, aby kúsky boli inšpirované minulosťou a budúcnosťou.

Ďalším je záměrnost, pretože každá farba a každý kúsok dizajnu má svoj jasný cieľ a zámer. Dizajn zároveň nemá žiadne obmedzenia. Posledným princípom je uměleckost. Project watches sa snaží o to, aby každý kúsok bol malým umeleckým dielkom. Dizajn tu nemá vôbec žiadne hranice. A práve na to je firma najviac hrdá. Nikdy ste totiž podľa jej slov nevideli dizajn, ako je ten ich.

O dizajne

Všetok dizajn je skutočne veľmi originálny. Na niektorých hodinkách sú ciferníky, ktoré sú úplne bez čísel. Na ciferníku nájdete rôzne obrazce, zvieratá, prípadne je ciferník úplne čistý. Na niektorých ciferníkoch je dokonca čísel len pár, napríklad len od 9 do 12, alebo dokonca len jedno.

Niektoré si totiž vystačí len s 12 a alebo dokonca s nápismi minulosť, budúcnosť a prítomnosť. Niektoré ciferníky majú namiesto ručičiek dokonca len štvorček, alebo polkruh. Niektoré dokonca ani nemajú ručičky a čas sa ukazuje len pomocou otáčavého výrezu na ciferníku. Farebne sú väčšinou sivé, čierne, alebo biele a majú väčšinou sýto farebné Implement. Prípadne majú rôzne farebné pásky.

Pre koho je určený

Ak máte radi niečo originálne, zaujímavého, nevšedného - hodinky od Project watches sú určite určené priamo pre vás. Rozhodne vďaka nim budete stredobodom pozornosti, nikto ich neprehliadne a budete na ne hrdí!