Kategorie produktů

Kapten & Son - štýl, ktorý má meno

 Kapten & Son - štýl, ktorý má meno
Hovoríte si, že ste o značke Kapten & Son ešte nepočuli? Možno je to z toho dôvodu, že táto nemecká značka za sebou nemá dlhoročnú históriu, ale verte, že aj za pomerne krátku dobu si dokázala podmaniť nespočetné množstvo ľudí po celom svete.
28.April.2021

Značka s nádychom Severu

V roku 2014 sa traja mladí muži Johannes Theobald, Fabian Deventer a Artjem Weissbeck rozhodli, že v ich doterajšom živote nastal čas na zmenu. Pustili sa preto do značného rizika a pokúsili sa v Kolíne nad Rýnom rozbehnúť podnikanie na vlastnú päsť a založili svoj prvý e-shop s názvom Kapten & Son. Našťastie sa im rovnica, že risk je zisk vyplatila a hneď roku 2015 otvorili prvú kamennú pobočku v Austrálii a nasledujúci rok priamo v New Yorku.

Úspech značky nabral takých rozmerov, že v súčasnosti Kapten & Son exportuje svoje produkty nielen do celej Európy, ale aj do Ázie, Severnej Ameriky i Austrálie.


Čo všetko Kapten & Son ponúka

V pôvodnej ponuke značky boli len hodinky, ale ako to už býva, tak s jedlom rastie chuť, takže aj u Kapten & Son došlo k postupnému rozšírenie sortimentu. Dnes už v ich ponuke nájdete okrem luxusných hodiniek aj slnečné okuliare, batohy alebo napríklad elegantný náramky.
Ponuka je natoľko prepracovaná, že dopyt po módnych doplnkoch stále rastie a jedným z dôvodov je, že ich produkty sú neuveriteľne prepracované a doplnia každý outfit svojím jedinečným dizajnom.

Značka, ktorá myslí na všetko

Pre Kapten & Son je jednou z najdôležitejších vecí vyrobiť perfektný produkt, ktorý čo najdlhšie vydrží. Preto sú výrobky vždy z vysoko kvalitných materiálov a jednoducho povedané dlhoveké, čo sa ukázalo ako jeden z plusových bodov pre všemožne zaťažované životné prostredie.

Značka sa akokoľvek, a hlavne úspešne, snažia ísť správnym smerom. Čokoľvek, čo vyrobí, propagujú a predajú, má čo najpozitívnejší dopad na životné prostredie. Idú dokonca až tak ďaleko, že aj doprava produktov je čo najviac ohľaduplná. Keďže práve doprava k znečisteniu prostredia prispieva značnou mierou, v Kapten & Son sú teraz schopní väčšinu tovaru prepravovať vlakom, pretože železničná doprava vypúšťa mnohonásobne menej CO2, než napríklad práve lietadla.

Isté je, že sa značka vydala správnym smerom, ktorý stále úspešne drží. Smer, vďaka ktorému nemyslí len na seba, ale predovšetkým na ostatných. Aj preto sa pre ňu hodí označenie Kapten, čo je švédske pomenovanie kapitána, a to je niečo, čo nám v Kapten & Son ukazujú. Dokážu viesť svoju loď s jedinečnými produktmi na ceste do predajných vôd s gráciou ozajstného kapitána.