Kategorie produktů

KeepCup - legendárne poháre na opakované použitie

KeepCup - legendárne poháre na opakované použitie
V súčasnosti sa mnohí z nás snažia byť čo najšetrnejší k životnému prostrediu. Zistili sme, že cesta udržateľnosti je chvályhodná a predovšetkým chráni našu planétu. Správnou cestou sa vydala aj austrálska spoločnosť KeepCup, ktorá vyrába ekologické poháre.
09.June.2021

Kto stojí za vznikom KeepCup

Za vznikom týchto jedinečných šálok stoja Abigail a Jamie Forsythovci. Týmto súrodencom bolo jednoducho jedno, že životné prostredie je čoraz viac znečistené, čo videli vo vlastnej kaviarni Bluebag Cafe. Nebolo im jedno, že kaviareň produkuje obrovské množstvo zbytočného odpadu, a rozhodli sa to zmeniť. Zmenou k lepšiemu v ich vízii bolo nahradenie jednorazových pohárov opakovane použiteľnými. 


Prvý prototyp pohára KeepCup sa objavil na scéne v roku 2007, ale súrodenci mali pred sebou ešte dlhú cestu. Obrovský obrat nastal o desať rokov neskôr, keď austrálska televízia ABC odvysielala epizódu o znečistení z jednorazových pohárov a projekt KeepCup získal obrovskú pozornosť a záujem, ktorý si zaslúžil. Teraz táto austrálska značka vyrába nespočetné množstvo originálnych pohárov, ktoré sú veľmi obľúbené po celom svete. 

Keď poviete KeepCup

Hlavnou výhodou pohárov KeepCup je ich udržateľnosť. Tieto ekologické poháre nie sú vyrobené z toxických materiálov, sú 100 % recyklovateľné a môžu sa opakovane používať mnoho rokov. Sú preto nielen prospešné, ale aj veľmi atraktívne na pohľad, čo ocenia ľudia všetkých vekových kategórií.

  • Hrnčeky KeepCups sa predávajú v mnohých farbách a veľkostiach
  • Sú 100 % recyklovateľné
  • Môžu sa používať na teplé aj studené nápoje
  • Sú vyrobené z ľahkého materiálu, vhodné do mikrovlnnej rúry aj umývačky riadu
  • Sú k dispozícii v plastovom aj sklenenom vyhotovení
  • Po správnom zacvaknutí hrnček KeepCup netečie, takže nebude zavadzať napríklad v kabelke alebo školskej taške.
  • Dokáže udržať nápoj až o 30 minút dlhšie

Ak ste ešte nemali tú česť používať KeepCup, veríme, že si vás okamžite získajú. Ich kvalita, atraktívny dizajn a pomoc našej planéte je niečo, čo z nich robí produkt, ktorý stojí prinajmenšom za vyskúšanie.