Kategorie produktů

Karlsson - nadčasové hodiny z Holandska

Karlsson - nadčasové hodiny z Holandska
Hodiny nás sprevádzajú po celý život. Čas môžeme merať pomocou mnohých zariadení, ale ak hľadáme originalitu, jedinečnosť a určitú dávku nadčasovosti, určite by sme si mali vybrať hodiny Karlsson.
13.July.2021

Hodiny, ktoré prekonávajú očakávania

Väčšine z nás stačia hodiny, ktoré spoľahlivo merajú čas. Karlsson nám však ponúka niečo viac než len presný čas - sofistikovaný dizajn, ktorý rozžiari a spoľahlivo doplní každý interiér. Nie nadarmo patria hodiny Karlsson medzi najpredávanejšie značky na svete. 

Jej popularita prudko rastie od roku 1999, keď značka začala pôsobiť na trhu. Hodiny sú čoraz obľúbenejšie nielen preto, že spoločnosť dodáva na trh a dychtivým zákazníkom nové a originálne kúsky, ale aj preto, že každý výrobok je vysoko kvalitný a jedinečný. Na ich výrobe sa podieľajú holandskí a medzinárodní dizajnéri, vďaka čomu majú hodiny vždy dokonalý a nezameniteľný štýl.

Kdekoľvek a kdekoľvek 

Moderný vzhľad, dôraz na minimalizmus a inovatívny dizajn sú zárukou toho, že si hodinky nájde naozaj každý. Ďalšou veľkou výhodou hodiniek Karlsson je, že sa hodia jednoducho kamkoľvek. Či už si ním vyzdobíte obývaciu izbu, spálňu, detskú izbu, vstupnú halu alebo reštauračný priestor, vždy bude neprehliadnuteľnou dominantou.

Kvalita, precíznosť, nadčasovosť 

Hodiny sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania, tichým a bezchybným chodom, preto je ich vizitkou spokojný zákazník. Dajú sa kúpiť zo skla, kovu, plastu a dokonca aj z dreva. Holandský výrobca si zakladá nielen na kvalitných materiáloch, ale aj na dizajne, ktorý je často inovatívny. Preto sa vždy môžete rozhodnúť, či si zaobstaráte napríklad mierne extravagantný kúsok, alebo zostanete jednoduchí a stavíte na klasickú podobu hodín, ale s trochou neklasického spracovania, pretože to všetko je Karlsson.