Kategorie produktů

Recenzia: slnečné okuliare CHPO Copenhagen - Turtle

Recenzia: slnečné okuliare CHPO Copenhagen - Turtle
Leto je tu! Medzi klasické doplnky nielen na letnú sezónu patria slnečné okuliare. Jednými z najvyhľadávanejších sú slnečné okuliare švédskej značky CHPO a my sa spoločne pozrieme na konkrétny model Copenhagen - Turtle, ktorý je ideálny nielen na slnečné dni.
21.July.2021

Kvalita, ktorá má štý

Pri prvom pohľade na tieto originálne okuliare vás zaujme ich bezkonkurenčný dizajn. Samozrejme, od značky CHPO sa to dá očakávať, pretože jej dlhodobým poslaním je vytvárať kvalitné módne doplnky, ktoré si môžete jednoducho vziať kamkoľvek so sebou. Turtle znamená v preklade korytnačka, čomu zodpovedajú aj rámy s nádychom svetlej korytnačiny. Výrobca na svojich výrobkoch uvádza označenie unisex, takže sú vhodné pre obe pohlavia, s čím musíme súhlasiť. Priznávame, že keď sme okuliare videli prvýkrát, hneď sme si mysleli, že sú vhodné len pre dámy, ale rýchlo sme zmenili názor. Tento doplnok sa bude páčiť aj mužom a zvýrazní mnohé ich outfity. 

Ochrana a pozitívny vplyv na životné prostredie nesmú chýbať

Okuliare Copenhagen - Turtle sú vybavené UV filtrom, ktorý vás samozrejme chráni pred UV žiarením. Navyše vďaka mäkkým zeleným šošovkám, ktoré znižujú jas, budete mať cez okuliare nádherný výhľad bez ohľadu na to, či je slnečno alebo pod mrakom. Tvar okuliarov, nazývaný aviator, je dnes už takmer legendárny a je navrhnutý tak, aby čo najdôkladnejšie zakryl oko zo všetkých uhlov. 

Teší nás, že okuliare CHPO sú vyrobené z recyklovaného plastu, čo je koniec koncov ďalším poslaním tohto švédskeho giganta. Ich kúpou a nosením tak aspoň čiastočne prispievate k ochrane životného prostredia, čo považujeme v dnešnej dobe za významné plus. 

Perfektný doplnok nielen na slnečné dni

Ak hľadáte kvalitné a štýlové okuliare, ktoré vás nielen ochránia, ale môžete ich používať po celý rok, okuliare Copenhagen - Turtle sú stávkou na istotu. Vyzerajú úžasne nielen na ženách, ale aj na mužoch a vďaka ich kvalitnej ochrane sa nemusíte obávať slnečných lúčov. Spĺňajú jednoducho všetko, čo od kvalitných slnečných okuliarov očakávate. Presvedčte sa sami.