Kategorie produktů

Zoznámte sa s legendárnymi hodinkami Braun

Zoznámte sa s legendárnymi hodinkami Braun
Čo sa vám vybaví, keď počujete meno Braun? Väčšina ľudí si okamžite predstaví značku, ktorá vyrába elektroniku. Samozrejme, máte pravdu, jej ikonické holiace strojčeky dnes pozná takmer každý. Možno ste však nevedeli, že táto renomovaná značka vyrába aj hodinky, ktoré rozhodne stoja za vašu pozornosť.
04.August.2021

Braun - globálny gigant

Spoločnosť Braun založil v roku 1921 Max Braun vo Frankfurte nad Mohanom. Z pôvodne malej dielne na opravu výrobných dopravníkových pásov sa časom stala spoločnosť, ktorá je známa po celom svete a stále nás prekvapuje svojimi sofistikovanými výrobkami. 

Spoločnosť Braun vyrába nespočetné množstvo druhov elektrických spotrebičov, bez ktorých si často nevieme predstaviť naše každodenné rituály. Či už ide o zastrihávač fúzov alebo parnú žehličku, táto značka zaručuje kvalitu v každom ohľade a pri každom výrobku. A rovnakú precíznosť dokázala spoločnosť Braun vložiť aj do svojho radu hodiniek.

Hodinky, ktoré neklamú telom 

Máte radi jednoduché produkty, ktoré však majú pevný základ? Ak odpoviete áno, potom sú hodiny Braun určené pre vás. Kombinácia minimalizmu a funkčnosti, to je základ, ktorý k týmto produktom jednoducho patrí. Môžete si vybrať nielen medzi nástennými hodinami, ale aj medzi budíkmi a môžete nám veriť, že všetky stoja za to.

Cestovné budíky - Či už radi trávite čas na cestách, alebo ste fanúšikom klasického spôsobu budenia, budíky Braun zvládnu oboje. Navyše si zaručene zamilujete ich legendárny dizajn od legendárneho Dietera Ramsa. Tieto budíky zdobia nielen nočné stolíky najznámejších dizajnérov a návrhárov, tak prečo by nemohli spríjemniť aj vaše prebúdzanie, nemyslíte?

Nástenné hodiny - Aj keď sú hodiny minimalistické, ako sa hovorí, v jednoduchosti je krása. Presvedčí vás o tom nielen slávny dizajn, ale aj funkcie, ktorými sú tieto hodiny vybavené. Stačí ho zavesiť a tešiť sa z pohľadu na hodiny, ktoré vás nesklamú.

Hoci si možno myslíme, že Braun nás už nemôže ničím prekvapiť, opak je pravdou. Aspoň sortimentom hodiniek sa nás snažia presvedčiť, že aj v tomto sú viac než dobrí. Nás už presvedčili, presvedčia aj vás?