Kategorie produktů

Hodinky Tommy Hilfiger sú veľmi obľúbené. Dôvod je jednoduchý!

 Hodinky Tommy Hilfiger sú veľmi obľúbené. Dôvod je jednoduchý!
Hodinky sú jedinečným módnym doplnkom, ktorý nám pomáha byť presní a jasne dotvára náš imidž. Dokonca aj výrobcovia si to uvedomujú, a preto sa snažia súťažiť, kto ponúkne lepší kus. Jedným z nich je Tommy Hilfiger, ktorý však nemusí s nikým súťažiť, pretože jeho hodinky sú veľmi populárne. Čo stojí za týmto úspechom?
06.September.2021

Tommy Hilfiger - jedna z najznámejších značiek na svete

Dôvod, prečo je táto značka jednou z najznámejších na svete, je pre niekoho možno jednoduchý, ale pre Thomasa Jacoba Hilfigera, rodáka z New Yorku, je to dlhá cesta. Narodil sa v roku 1951 a svoj prvý obchod si otvoril vo veku 18 rokov, keď predával dovážané módne výrobky. Možno to bolo práve šitie týchto šiat, možno jeho láska k móde všeobecne, čo ho postupne nasmerovalo k úspechu. V roku 1984 založil spoločnosť Tommy Hilfiger Corporation a cesta k prudkému vzostupu značky bola jasná.

Keď sa povie hodinky Tommy Hilfiger

Prečo sa však hodinky Tommy Hilfiger tešia takej popularite? Hodinky sa vyznačujú nenápadnosťou, jednoduchosťou a dokonale zapadajú do každodenného životného štýlu. Je to typický doplnok životného štýlu, ktorý sa dá nosiť prakticky kdekoľvek a spája športový štýl s klasikou. 

Môžete si vybrať z ciferníkov rôznych tvarov a veľkostí, často zdobených rímskymi číslicami. Dizajnéri sa neboja detailov, ktoré dotvárajú celkový dojem hodiniek. Niektoré sú preto zdobené zirkónmi a všetky, samozrejme, samotným logom.

Hodinky Tommy Hilfiger sú k dispozícii v rôznych farbách a vkusne zladené s oceľovými remienkami. Veľmi dobre však vyzerajú aj s koženými a silikónovými náramkami. Hodinky sú odolné voči bežnej vlhkosti a vďaka účinnej technológii Quartz vám zaručujú dlhú výdrž batérie. 

Tieto hodinky sa považujú za jedny z najkvalitnejších hodiniek súčasnosti. Odráža ducha modernej doby a jednoduchosť spojených štýlov. Zároveň nezaostáva ani kvalita, preto sú tieto luxusné doplnky určite tou správnou voľbou pre každého.