Kategorie produktů

Recenzia pánskych hodiniek Tommy Hilfiger 1791737

Recenzia pánskych hodiniek Tommy Hilfiger 1791737
Sú vaše staré hodinky zastarané, nezodpovedajú najnovším trendom alebo si chcete urobiť radosť a kúpiť si nové? Výber nie je jednoduchý, preto sme sa rozhodli vám trochu pomôcť. Pripravili sme pre vás recenziu pánskych hodiniek Tommy Hilfiger 1791737, ktoré patria medzi najpredávanejšie a mali by spĺňať želania väčšiny potenciálnych majiteľov.
20.September.2021

A opäť tá oceľ. 

Na výrobu hodiniek sanajčastejšie používa oceľ, pretože vďaka nej vyzerajú veľmi exkluzívne a sú odolnejšie. Nie je to inak ani v prípade modelu Tommy Hilfiger 1791737, ktorý je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Na zápästí vyzerá naozaj elegantne a perfektne sedí. 

To platí aj pre ciferník s tromi chronografmi, ktorý zobrazuje nielen čas, ale aj dátum a deň v týždni. Všetko je ladené do jednej farby, vyniká len grafitový ciferník, ktorý na ruke vyzerá viac než dobre. Na hodinkách je použité minerálne sklo, ktoré je údajne odolnejšie a odolnejšie voči tlaku. Páči sa nám, že vďaka tomuto typu skla majú hodinky veľmi dobré optické vlastnosti a nie sú náchylné na odlesky. To všetko samozrejme dopĺňa logo Tommy Hilfiger, ktoré by nechýbalo na žiadnych hodinkách Tommy Hilfiger. 

Dôležitá je veľkosť

Pri výbere hodiniek je jednou z najdôležitejších vecí ich veľkosť. Hodinky Tommy Hilfiger 1791737 majú udávanú veľkosť 44 mm, čo zodpovedá obvodu zápästia 20 cm alebo viac, takže ide o veľké hodinky. Čo nám vyhovuje, pretože na zápästí vyzerá pôsobivo a s hmotnosťou 130 g neobmedzuje mužskú ruku.

Odolnosť voči vode ako príjemný bonus

Výrobca udáva vodotesnosť 5 ATM, čo znamená, že by ste sa mohli sprchovať, umývať si ruky a hodinkám neublíži ani dážď. To je určite príjemná výhoda, ktorú oceníte pri každodenných činnostiach. 

Kremenná batéria

Hodinky poháňa strojček Quartz, ktorý nám zaručuje ich absolútnu presnosť, čo ocenia všetci, ktorí radi chodia všade presne. Ďalšou výhodou quartzových hodiniek je veľká odolnosť voči nárazom. Samotný pohyb je veľmi ľahký a je vložený do plastovej vložky, takže sa eliminujú prípadné nárazy.  

Ako teda hodinky Tommy Hilfiger 1791737 nakoniec dopadli? Pre nás je to ďalší vynikajúci úspech tejto americkej značky. Ak hľadáte hodinky, ktoré vás budú prezentovať, skvele vám padnú, dlho vydržia a budú rovnako presné ako samotné hodinky, pre nás sú jasnou voľbou. O tom, že Tommy Hilfiger je majstrom módy a okrem iných doplnkov aj hodiniek, sme sa presvedčili už niekoľkokrát a tento kúsok je toho ďalším dôkazom.