Kategorie produktů

Hodinky Guess milujú ľudia na celom svete. Získa si vás?

Hodinky Guess milujú ľudia na celom svete. Získa si vás?
Čo sa vám ako prvé vybaví, keď počujete meno Guess? Ak vám v súvislosti s týmto názvom napadne móda, hádate správne. Možno ste však nevedeli, že Guess okrem kvalitného oblečenia, parfumov a mnohých ďalších produktov ponúka aj hodinky. Tie v ničom nezaostávajú a sú ďalším hitom tejto legendárnej značky.
04.October.2021

Ako spoločnosť Guess dobyla svet

Spoločnosť založili bratia Georges, Armand, Paul a Maurice Marciano v roku 1981 v Kalifornii. Ich prvým produktom, ktorý sa vypredal prakticky za niekoľko hodín, boli džínsy s tromi zipsami, ktoré pomenovali Marilyn. Ďalšie úspechy na seba nenechali dlho čakať, či už to bolo vďaka vynikajúcim kampaniam, množstvu slávnych modeliek alebo špičkovému tovaru. Značka Guess postupne rozšírila svoj sortiment oblečenia o ďalšie doplnky a nakoniec dobyla celý svet. 

Chcete hodinky? Chcete hádať!

Hodinky tejto americkej spoločnosti sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a vyznačujú sa precíznym spracovaním. Nech si z ich širokej ponuky vyberiete akýkoľvek kúsok, nemôžete urobiť chybu. Vďaka luxusnému dizajnu, ktorý vás očarí, spoľahlivosti a oprávnenej popularite ukazuje zákazníkom jasný smer. Chcete hodinky, chcete Guess.

Stačí si vybrať

Je z čoho vyberať, takže si na svoje prídu dámy aj páni. Okrem toho si môžete vybrať z bohatých unisexových kolekcií. Máte osobitný štýl? Nevadí, vyberte si hodinky Guess podľa svojho vkusu. Ste fanúšikom športovejšieho štýlu? Vyberte si športové hodinky. Ste fanúšikom elegancie? Potom ste v Guess na správnom mieste, pretože ich kúsky sú plné elegancie. Máte radi extravagantné kúsky, ktoré okamžite upútajú pozornosť ostatných? Spoločnosť myslela aj na to a prispôsobila svoju ponuku náročnejším klientom. 

Ciferníky sú k dispozícii analógové, ale môžete si zaobstarať aj hodinky s digitálnym zobrazením času. Remienky sú kožené, kovové, silikónové a puzdrá hodiniek sú vyrobené z potiahnutej a nehrdzavejúcej ocele. Okrem toho sa niektoré modely dajú nosiť vo vode, pretože sú určené na bežné plávanie, a iné typy odolávajú vlhkosti.

Veľkou výhodou je, že značka neustále dopĺňa svoje kolekcie, takže si môžete byť istí, že vždy dostanete hodinky, ktoré držia krok s módou. Stačí si len vybrať a zamilovať si ho rovnako ako ľudia na celom svete.