Kategorie produktů

Recenzia hodiniek PICTO

Recenzia hodiniek PICTO
Len málo vecí zdobí ruku tak ako vkusné a nápadité hodinky. Preto sme pre vás opäť pripravili recenziu, tentoraz o hodinkách, ktoré majú dlhú históriu, ale stále sú na špičke modernej doby. Toto sú hodinky, ktoré sú skutočnou legendou
21.October.2021

Zapôsobiť na prvý pohľad  

Musíme uznať, že dánski dizajnéri Steen Georg Christensen a Erling Andersen sa s hodinkami Picto naozaj vyznamenali. Už pri pohľade naň vás zaujme a budete si ho chcieť čo najskôr vyskúšať. Dizajn je na prvý pohľad minimalistický, ale zároveň veľmi nápaditý. Biely remienok dodáva hodinkám jemnosť a ciferník dáva jasne najavo, že aj vo svojej jednoduchosti majú čo ponúknuť.

Značka bola založená v roku 1984, ale musíme potvrdiť, že ani mnoho rokov neznížilo jej záujem. Dnešný sortiment hodiniek je široký, ale len máloktoré hodinky vyniknú tak ako Picto. Takže pre nás je tento vzhľad určite top a ak máte radi zaujímavé kúsky, tieto hodinky si zamilujete.

Zobrazenie pôvodného času 

Zdá sa vám číselník príliš jednoduchý? Naopak, zobrazenie času na hodinkách Picto vás bude skutočne baviť. Minúty ukazuje dlhá ručička a hodiny bodka na otočnom ciferníku. Je to veľmi zaujímavo koncipovaný displej a je pravda, že sme na ňom mohli doslova oči nechať. Možno je to preto, že celý dizajn je niečím odlišný a originálny a naozaj upúta pozornosť. 

O presný čas sa stará japonský strojček Miyota a materiál puzdra je nehrdzavejúca oceľ. Samotné hodinky Picto sa dodávajú v mnohých farbách puzdra a remienka, v našej recenzii je gumový remienok v bielej farbe, takže budú skvelým doplnkom na pánskej aj dámskej ruke. Sú samozrejme označené ako unisex. Hodinky Picto sú údajne vodotesné do 50 metrov, čo je opäť príjemný bonus, ktorý mnohí z nás ocenia.

Záver - nápadité a štýlové, čo oceníte

Samotné hodinky väčšina z nás vníma ako doplnok, ktorý spoľahlivo sleduje čas. Hodinky Picto to dokážu a merajú čas nápaditým spôsobom. Jeho minimalistický vzhľad je pastvou pre oči, takže ho môžeme odporučiť. Ak si zaobstaráte tieto hodinky, získate štýl, ktorý má dlhú históriu a mnoho spokojných zákazníkov. Budete jedným z nich?