Kategorie produktů

Ako si vybrať hodinky pre ženy? Radíme!

Ako si vybrať hodinky pre ženy? Radíme!
Každá žena miluje doplnky všetkého druhu, a preto sú hodinky skvelým darčekom. Vybrať si ten správny nemusí byť jednoduché, a preto sme sa rozhodli vám s výberom trochu pomôcť.
17.November.2021

Venujte pozornosť dizajnu 

Ako všetci vieme, každá žena má vkus na dizajn. Pre niektorých ani nie je dôležité, čo konkrétne hodinky dokážu, ale ako vyzerajú na zápästí. Ženy sú rôzne, ale vzhľad hodiniek je pre ne zvyčajne najvyššou prioritou. Môžete si vybrať klasické hodinky, luxusné hodinky, športové hodinky, módne hodinky, jednoduché hodinky - vždy záleží na tom, pre akú ženu hodinky kupujete. 

Farba je dôležitejšia, ako si myslíte

Nepremýšľali ste o niečom takom? Áno, farba hrá veľkú úlohu. Niektoré ženy milujú bielu farbu, iné sú nadšené zo striebornej, niektoré si potrpia na klasickú čiernu, iné by si napríklad nikdy neobliekli ružové hodinky. 

Veľkosť hodiniek 

Dôležité je, aby hodinky dokonale sedeli na vašom zápästí, preto sa pri ich výbere riaďte veľkosťou svojho zápästia. Dôležitá je aj veľkosť ciferníka. Niektoré ženy sa uspokoja s hodinkami s veľkým ciferníkom, ktoré sú v poslednej dobe veľmi obľúbené, zatiaľ čo iné uprednostnia menšie.

Venujte pozornosť popruhu

Na trhu sú hodinky s koženými, nerezovými, kovovými a silikónovými remienkami. Mnoho výrobcov dnes ponúka ideálnu možnosť, t. j. remienky sú ľahko vymeniteľné, takže ak si náhodou vyberiete napríklad nesprávnu farbu, nie je problém ju vymeniť za inú. Vždy je však potrebné zohľadniť štýl a charakter hodiniek.

Cena často zohráva dôležitú úlohu 

Hodinky sa dajú kúpiť za veľmi lákavé ceny, ale vždy záleží na tom, aké sú požiadavky konkrétnej ženy a, samozrejme, aký kúsok si môžete dovoliť. Vždy si nechajte dostatok času na výber, aspoň sa nemusíte obávať, že sa pri výbere unáhlite.

Tak či onak, väčšina žien ocení, že ste im dali hodinky od srdca, a to je pre ne ten najlepší darček. Šťastný výber praje 24TIME.SK.