Kategorie produktů

Timex T80 PAC-MAN - retro hodinky so zábavnou klasikou

Timex T80 PAC-MAN - retro hodinky so zábavnou klasikou
Timex sa opäť snaží upútať pozornosť svojich zákazníkov, a preto sa zameral naozaj presne - ich hodinky T80 Pac-Man sa v dave rozhodne nestratia. Retro štýl, viacero farebných prevedení a nadčasová klasika v podobe Pac-Mana z nej robia povinnú výbavu.
09.December.2021

Retro v spoločnosti populárnych hier

Kto by nepoznal Pac-Mana? Táto populárna hra sa stala symbolom všetkých počítačových hier a základom piesní a mnohých televíznych seriálov. Preto spoločnosť Timex využila 40. výročie tejto hry a teraz si môžeme zaobstarať hodinky T80 Pac-Man. Nielenže na jednoduchom LCD displeji nájdeme slávnych duchov, ktorí naháňajú bodky, ale po stlačení tlačidla hodiniek si môžeme cez reproduktor pustiť ich ikonickú melódiu. 

Vtipný dizajn

Dizajn hodiniek je opäť veselý. Puzdro je vyrobené zo živice, nechýba minerálne sklo a celý retro vzhľad dokonale dopĺňa digitálny ciferník. Vnútri sa nachádza Quartzový mechanizmus, ktorý zaručuje dokonalú spoľahlivosť. Ak si myslíte, že hodinky majú len minimum funkcií, budete príjemne prekvapení. Zobrazuje nielen deň, dátum a mesiac, ale aj budík, stopky a má praktické podsvietenie. To všetko dopĺňa vodotesnosť do 30 metrov.

Remienok hodiniek Timex T80 Pac-Man je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a zapínanie je riešené posuvnou sponou v milánskom štýle. Celkovo vyzerá veľmi pôsobivo a určite príjemne prekvapí nielen fanúšikov podobných retro kúskov. 

Hodinky pre každého

Timex tu nerozlišuje, pre koho sú hodinky vhodné, preto sú hodinky T80 Pac-Man označené ako unisex a sú k dispozícii v zlatej, striebornej a čiernej farbe. Treba poznamenať, že všetky tri vyzerajú skvele a jediný problém, ktorý môže nastať pri kúpe, je, ktorú z farebných možností si vyberiete.

Väčšina z nás rada spomína na veci z minulosti a jednou z nich je hra Pac-Man. A preto hodinky Timex T80 Pac-Man naozaj neprehliadnete. Takže či už ste fanúšikom retro, klasiky alebo len chcete hodinky, ktoré odkazujú na niečo nadčasové, určite si zaobstarajte tento dokonalý retro hit.