Kategorie produktů

Hodinky Olivia Burton - hodinky s duchom Londýna

Hodinky Olivia Burton - hodinky s duchom Londýna
Krása sa strieda s nádherou - ako inak opísať hodinky Olivia Burton. Je taká nápaditá, jemná a elegantná, že zaujme na prvý pohľad. Keď si ich kúpite, nekupujete si len hodinky, ale aj neodolateľný šperk.
09.February.2022

Kto stojí za príbehom značky

História Olivie Burtonov siaha do roku 2011. Vtedy sa dve najlepšie kamarátky Jemma a Lesa rozhodli splniť si svoj veľký sen. Počas štúdia na škole ich zblížila nielen láska k dizajnu, ale aj spoločný boj o to, ktoré hodinky by chceli nosiť.

Všetko sa to však začalo nenápadne. Radi sa prechádzali po starožitných trhoch a hľadali kúsky, ktoré by ich zaujali. Po ukončení štúdia začali obaja pracovať pre úspešné značky, ako sú Topshop, ASOS a Selfridges. Stále však chceli urobiť niečo viac, čo sa im nakoniec v roku 2011 podarilo. Dali výpoveď v práci a rozhodli sa plniť si svoje sny. Začali vyrábať vlastné jedinečné kúsky a úspech na seba nenechal dlho čakať. 

Londýnska značka je pomenovaná po ich tete Lese, ktorá bola pre obe dámy veľkou inšpiráciou svojím temperamentom a obrovskou energiou. A presne také sú aj tieto hodinky - plné energie, inšpirácie a originality.  

Moderné hodinky, ktoré vás očaria

Olivia Burton sa zameriava na dámske hodinky. Obe dievčatá na nich spolu so svojím malým tímom tvrdo pracujú, aby bol každý kúsok doslova dokonalý. Všetky úžasné ilustrácie prírody na ciferníkoch sú vytvorené ručne, čo dáva značke jedinečný rukopis. 

Hodinky sa ponúkajú nielen v mnohých farebných kombináciách, ale aj s rôznymi veľkosťami ciferníkov. Všetko je premyslené do posledného detailu, takže si svoje hodinky nájde prakticky každý. Veľkou výhodou tohto hodinkového šperku je, že dokonale doplní akýkoľvek outfit. Na zápästí vyzerajú naozaj krásne, takže je pravdepodobné, že si ich nebudete chcieť dať dole. Ale to najlepšie zistíte, keď si ho zaobstaráte.