Kategorie produktů

Rosefield - hodinky s nadčasovým dizajnom a vzdialenou atmosférou

Rosefield - hodinky s nadčasovým dizajnom a vzdialenou atmosférou
Väčšina známych výrobcov hodiniek sa vždy snaží, aby ich výrobky boli jedinečné a pútavé. Spoliehajú sa na rôzne štýly, farby, materiály, doplnky a potom dúfajú, že hodinky budú mať úspech. Práve na to vsadila značka Rosefield a treba povedať, že sa jej to vyplatilo, pretože jej hodinky sú také kvalitné a trendové, že im odolá len málokto.
12.April.2022

Prémiové hodinky spájajúce dva kontinenty

Keď sa pozriete na hodinky Rosefield, okamžite pocítite atmosféru ďalekých krajín. Spája v sebe silu dvoch veľkých kontinentov v podobe New Yorku a Amsterdamu. Všetky hodinky kladú dôraz na módny štýl a nadčasový dizajn. Značka Rosefield bola založená v roku 2014 v Amsterdame, a hoci nemá desaťročia dlhú históriu, je zrejmé, že každé hodinky sú výnimočným kúskom. Svedčí o tom aj vysoká predajnosť, neutíchajúci záujem a popularita u mnohých známych osobností. 

Elegantné hodinky vhodné na každý deň

Pánske aj dámske hodinky Rosefield sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov. Toto je základ, ktorý je zvyčajne najpodstatnejší pre každého milovníka hodiniek. Majú ľahko vymeniteľný kožený remienok, ktorý môžete meniť podľa fantázie, nálady a tiež konkrétneho oblečenia. Nemusíte sa teda uspokojiť len s jedným štýlom, ale kúpiť si ďalšie popruhy, ktoré sa dajú ľahko vymeniť za pár sekúnd. 

Hodinky sú okrem iného vyrobené z vysokokvalitnej chirurgickej ocele alebo iných drahých kovov. Výsledkom je absolútne pevný materiál aj v remeselne spracovaných puzdrách, ktoré sú také tenké, že sa doslova stanú súčasťou každého zápästia. V ich útrobách sa nachádza japonský quartzový strojček, ktorý zaručuje absolútne bezproblémovú prevádzku. Skvelou správou je, že špičková kvalita materiálov v hodinkách Rosefield nejde ruka v ruke s vysokou cenou. V skutočnosti sú tieto kúsky cenovo dostupné pre každého.

Pri hodinkách si môžete vybrať z mnohých modelov, a ak vás náhodou jeden omrzí, stačí si kúpiť iný remienok a zmeniť svoj štýl doslova z minúty na minútu. Hodinky Rosefield sa tak svojím minimalistickým a nadčasovým dizajnom hlásia k tomu, čo ľudia chcú. Sú originálne, cenovo dostupné, kvalitné, krásne a vhodné na každú príležitosť. A ktorý kúsok si vyberiete vy?