Kategorie produktů

KOMONO - street style na dosah

KOMONO - street style na dosah
Komono je belgická značka založená v roku 2009 dvoma mladými podnikateľmi (Anton Janssens a Raf Maes) z Antverp. Vďaka neustálym inováciám a dostupnej kvalite ide o jednu z najrýchlejšie rastúcich značiek v oblasti módnych doplnkov.
15.March.2017

Takže nielen pivo a čokoláda, ale aj hodinky sú významným belgickým vývozným artiklom. Búra hranice, kedy štýl bol len pre vyvolených. Naopak ho sprostredkovať všetkým. KOMONO v sebe mieša umenie, dizajn a módu. Maže línie medzi klasikou, retrom a futurizmom, medzi pánskym a dámskym. Komono hodinky sú minimalistické a univerzálne. Presne také, ktoré obstoja v dnešnej premenlivej dobe, keď sa potrebujete na niečo spoľahnúť.

Každý rok pri návrhoch nových modelov spolupracuje KOMONO s iným umelcom. Preto sa kolekcie každoročne líšia a majú tak neopozeraný dizajn. Zberateľské limity vďaka tomu rastú na hodnote, takže sú hodinky vlastne aj takou investíciou.

Vyberte si napr. Z najnovšieho modelu Estelle Morror s efektným zrkadlovým ciferníkom, dáme vám k tomu špeciálne zľavu 15%.

Okrem hodiniek má KOMONO v portfóliu cez 100 ďalších výrobkov. Napr. úspešnú kolekciu štýlových slnečných i optických okuliarov.