Kategorie produktů

MVMT Chrono

MVMT Chrono
Objavte s nami svet, kde vedľa seba môže existovať kvalita bez kompromisov, štýl a funkčnosť za revolučnú cenu. Také sú presne nové hodinky MVMT Chrono.
30.March.2017

8 rôznych univerzálnych štýlov pre každého. Minimalistický dizajn a čisté línie bez rušivých elementov z nich robia nevyhnutný kúsok do každej situácie. Hodinky MVMT tak znosíte pri každej príležitosti. Aj keď tri dekoračné vnútorné ciferníky odkazujú k športovým hodinkám, užijete si ich náležite pri všetkých obchodných schôdzkam a meetingoch. Nesklamú vás a prispôsobia sa perfektne vášmu štýlu, či už k nim oblečiete niečo formálneho alebo naopak ležérneho.

Puzdro je vyrobené z ušľachtilej nerezovej ocele, majú vymeniteľný remienok. V kovovej alebo kožené variante. Sú vodotesné do 50 metrov. Okrem presného času si na nich nastavíte dátum alebo stopky. Presne to, čo od hodiniek očakávate.

Za značkou MVMT stojí dvojica Jake Kassan a Kramer Laplante z Kalifornie. Študenti vysokej školy, ktorí mali sen, na nič nečakali a rozhodli sa ho splniť. Vďaka obrovskej podpore fanúšikov na soc. sieťach a crowdfunding sa im podarilo stať sa druhou najviac financovanú módnu značku za rok 2013.