Kategorie produktů

Krása britského pobrežia - Shore Projects

Krása britského pobrežia - Shore Projects
Shore Projects založili traja kamaráti z univerzity, Neil Waller, James Street a Jono Holt. Nápad vznikol vo chvíli, keď si jeden z nich všimol, že nikto z jeho kamarátov nenosí na ruky hodinky. Chcel tak vytvoriť kvalitný nadčasový produkt pre každodenné nosenie. A to sa trojici podarilo do poslednej bodky.
11.April.2017

Všetky modely hodiniek majú nádych vintage dizajnu v kontraste s moderným poňatím za použitia kvalitných materiálov. Presný a precízny výrobný proces im predurčuje dlhotrvajúcu výdrž pri každodennom používaní.

Puzdro je vyrobené z nerezovej ocele s krištáľovo zafírovým sklíčkom. Koža na remienku pochádza z Talianska. Všetky modely Shore Projects sú navyše vodotesné až do hĺbky 100 m, takže sa s nimi môžete kúpať bezstarostne v mori.

Jedným z najzaujímavejších rysov hodiniek je inovatívny mechanizmus remienka, ktorý umožňuje ľahkú výmenu, takže vzhľad hodiniek môžete zmeniť v priebehu niekoľkých sekúnd. Pokojne denne. Cieľom tak bolo vytvoriť toľko farieb, štýlov a vzorov, koľko len bolo možné. S hodinkami Shore Projects sa nikdy nebudete nudiť.

Zdrojom inšpirácie pre značku sa stalo studené britské pobrežie. Jednotlivé modely sú pomenované po najobľúbenejších prímorských miestach. Jeho krása je v jeho nevyspytateľnosti, strohosti, kedy sa musíte spoľahnúť na funkčné veci, materiály a prevedenie. Také sú práve hodinky Shore Projects. Všimli si to aj v Net-a-Por-ter a Liberty. Obe známe dizajnérske eshopy prejavili o hodinky tejto značky záujem a zaradili ich do ponuky. To je dôkaz, že Shore Projects si získal dôveru a veríme, že bude mať aj tú vašu.