Bojíte sa, že sa darček nebude páčiť? Teraz máte možnosť vrátenia až do 15.1.2019!
Hodinky MVMT SIGNATURE SERIES - 38 MM GOLD PEARL
Hodinky MVMT SIGNATURE SERIES - 38 MM GOLD PEARL Hodinky MVMT SIGNATURE SERIES - 38 MM GOLD PEARL Hodinky MVMT SIGNATURE SERIES - 38 MM GOLD PEARL Hodinky MVMT SIGNATURE SERIES - 38 MM GOLD PEARL Hodinky MVMT SIGNATURE SERIES - 38 MM GOLD PEARL

MVMTSIGNATURE SERIES - 38 MM GOLD PEARL

Není skladem
€ 164

Kvalitné dámske hodinky MVMT Woman Gold Pearl pôvodom z USA za sa chváli remienkom aj telom z leštenej ocele, ktorá je hneď od pohľadu kvalitné a štýlová. Ciferník chránený minerálnym sklom skrýva švajčiarsky strojček a ukazuje nielen čas, ale aj dátum. Minimalistický dizajn, kvalitné materiály a poctivosť, to sú vlastnosti, na ktoré sa u hodiniek značky MVMT môžete spoľahnúť.

Výrobca MVMT
Určenie Dámske
Napájení baterie
Materiál pouzdra nerezová ocel
Materiál remienku kovový
Farba remienku zlatá
Vodotesnosť 30 metrov
Funkcie dátumovka
Strojek Quartz
Sklo minerální
Osazení perleť
Šírka remienku Priemer púzdra 18 mm 38 mm

U nás za dopravu po SK neplatíte

Ke každé objednávce obdržíte dárek zdarma

Hodinky LEFF nově v nabídce

O značke MVMT

Vycibrený štýl, ktorému neodoláte. Objavte svet, kde vedľa seba môže existovať kvalita bez kompromisov, štýl a funkčnosť za revolučnú cenu. Také sú presne nové hodinky MVMT Chrono. Minimalistický dizajn a čisté línie bez rušivých elementov z nich robia nevyhnutný kúsok do každej situácie. Hodinky MVMT tak znosíte pri každej príležitosti. Aj keď tri dekoračné vnútorné ciferníky odkazujú k športovým hodinkám, využijete ich náležite pri všetkých obchodných schôdzkach a meetingoch. Nesklamú vás a prispôsobia sa perfektne vášmu štýlu, či už k nim oblečiete niečo formálneho alebo naopak ležérneho.

O značke MVMT