Hodinky CASIO - Retro LA 680A-7
Hodinky CASIO - Retro LA 680A-7 Hodinky CASIO - Retro LA 680A-7 Hodinky CASIO - Retro LA 680A-7 Hodinky CASIO - Retro LA 680A-7

CASIO - RetroLA 680A-7

Není skladem
€ 43

Unisex veci sú momentálne v kurze a to neplatí len pre oblečenie, ale aj pre doplnky! Top voľbou sú hodinky Casio Retro model LA 680A-7 v striebornej farbe. Digitálne hodinky s kovovým remienkom a nadčasovým dizajnom sa hodia k športovému aj elegantnému outfitu, žiariť budete tak ako tak! Tieto Casio hodinky majú navyše všetky funkcie, ktoré v bežnom užívaní potrebujete.

Výrobca CASIO - Retro
Určenie Unisex
Napájení baterie
Materiál pouzdra plast
Materiál remienku kovový
Farba remienku strieborná
Vodotesnosť 30 metrov
Funkcie stopky | dátumovka | alarm | režim 12/24 | podsvietenie
Dĺžka remienku 14,5 - 20,5 cm
Strojek Quartz
Sklo plastové
Pohlaví Unisex
Typ produktu Hodinky
Šírka remienku Priemer púzdra Výška púzdra 15 mm 27 mm 33 mm

U nás za dopravu po SK neplatíte

Ke každé objednávce obdržíte dárek zdarma

Hodinky LEFF nově v nabídce

O značke CASIO - Retro

Casio je v hodinárstve pojem. Už od čias vynálezu kalkulačky alebo hodinového strojčeka Quartz s kremíkovým kryštálom. Hodinky Casio Retro odkazujú na prvé modely hodiniek značky Casio, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Tieto modely začala značka Casio vyrábať už v roku 1974 a prerazila s nimi vďaka vynálezu Quartz strojčeka, ktorý je dodnes najvyužívanejším strojčekom do hodiniek a rady ďalších značiek. Spojenie kvality, tradície a štýlu. Vďaka svojmu špecifickému retro vzhľadu sú proste nezameniteľné a vyjadrujú váš osobitý štýl a zmysel pre detail. Buďte neprehliadnuteľní, rovnako ako Casio Retro.

O značke CASIO - Retro