Kategorie produktů

O nas

Niečo málo o 24TIME.SK

Začalo to v roku 2013 hodinkami a tak to aj zostane. Veď svet je predsa len natoľko veľký, aby dal šancu individualitám a nie ohraným a všadeprítomným značkám a preto pre teba vyberáme len to najlepšie zo sveta dizajnu na tvoju ruku, pretože hodinky nie sú len guľaté, či hranaté. Nie sú len s dvomi, či tromi ručičkami. Nie sú len jednofarebné a nie sú len z kovu. Hodinky sú jednou z mála vecí, ktorú dáš najavo svoj životný postoj, vkus a eleganciu. Hodinky sú odrazom tvojej duše a dôkazom, že aj v studenom digitálnom svete je stále ešte miesto pre krásne a funkčné veci. Pre veci, za ktorými stoja silné príbehy, kus driny a veľa pokresleného papiera s návrhmi toho pravého designu, zladenie farieb a kombinácií materiálu. Staň sa pánom svojho času a nechaj nás byť pri tom. Ty si ten, kto nás poháňa rovnako tak, ako strojček poháňa naše hodinky.

Tak ako tebe radi pomôžeme s tvojím nákupom a výberom, tak tiež pomáhame ľuďom, ktorí nás naozaj potrebujú. Podpora Nadácia človek človeku je malou aktivitou s veľkým dopadom ktorý nás teší.

David Michal, sprievodcovia svetom tikajúceho dizajnu

A viete prečo nakupovať u nás (objavte kliknutím)? 

David – zakladateľ a ten, čo pre vás vyberá dizajnové kúsky​

Čo nosí na zápästí?
Minimalistické a dokonalé hodinky BRAUN - BN0024 - 66503 a Mondain - MSX.4211B.LB MON GIANT 42 BL.
Michal – zakladateľ a ten, čo u nás vybavuje všetky reklamácie a plní všetky vaše priania

Čo nosí na zápästí?
Hodinky od designové legendy Arne Jacobsen – BANKERS WHITE DIAL, MESH BAND, BLACK a TRIWA - SMOKY NEVIL - STEEL MESH CLASSIC.
Petra – bez nej, by ste vaše hodinky nedostali v čas a tak parádne zabalené

Čo nosí na zápästí?
Vintage hodinky Olivia Burton - ENCHANTED GARDEN GREY & SILVER WATCH.

 

 

Napísali o nás

Jindra Ekl

Moderátor rádia Európa 2

Nakupovanie hodiniek je jednoduché v tom, že je milión možností, akým spôsobom a kde všade sa dajú zaobstarať. Ak je ten správny model a dobrá cena, prípadne pohodlné poštovné, človek má tendenciu neriešiť nič... Vďaka mojej skúsenosti mám však dojem, že po tej cenovej konkurencii nastáva konkurencie kvality služieb, ktoré sú tak nejako nad rámec... Moja skúsenosť s 24time.cz je taká, že som si objednal hodinky, ktoré sa mi však v reáli nejako jednoducho nepáčili, chcel som inú farbu, ale nechcel som čakať na to, než ich pošta doručí späť a potom zase späť ku mne. "Blbec", povie si 99% predajcov, "Nech si počká" - Ale aby vám niekto ponúkol, že sa zdvihne zo svojej kancelárie a privezie vám iný model len tak niekam naproti - to sa celkom nevidí! Ešte nikdy inde som sa nestretol s tak úprimnou snahou vyhovieť v každej situácii.

Petr Jansa

Zakladateľ magazínu INVOGUE.cz

Ďakujem za profesionálny prístup, rokovania a komunikáciu zo strany internetového obchodu 24Time.cz pri organizovaní súťaže o dámske hodinky Tommy Hilfiger na www.invogue.cz. Pevne dúfam, že sa v blízkej dobe stretneme na ďalšiu spoluprácu či už v organizovanie súťaží, tak aj pri písaní zaujímavých článkov zo sveta dizajnových hodiniek.

Šárka Šnobrová

Predsedníčka správnej rady

Ďakujeme spoločnosti Aventiramo company s.r.o. za to, že sme sa mohli stať súčasťou ich projektu "spoločenská zodpovednosť firiem" a za to, že časť z výťažku predaja tovaru na internetovom obchode s módnymi hodinkami www.24time.sk bude darovaný Nadácii človek človeku. Dar Nadácia použije v súlade so štatútom na všeobecne prospešné účely, a to predovšetkým na podporu ohrozených detí, chorých, handicapovaných a sociálne slabých.