Hodinky CRONOMETRICS The Architect CM01WL09
Hodinky CRONOMETRICS The Architect CM01WL09 Hodinky CRONOMETRICS The Architect CM01WL09 Hodinky CRONOMETRICS The Architect CM01WL09 Hodinky CRONOMETRICS The Architect CM01WL09

CRONOMETRICSThe Architect CM01WL09

Není skladem
€ 194 € 195,72

Unisexové hodinky Cronometrics The Architect CM01WL09 majú nadčasový elegantný dizajn s koženým opaskom a typickým trojuholníkom uprostred ciferníka, ktorý je zakrytý antireflexným tvrdeným minerálnym sklom, ktoré je odolné proti proškrábání. Hodinky Cronometrics sú navyše vodotesné do hĺbky 50 metrov.

Výrobca CRONOMETRICS
Určenie Unisex
Napájení baterie
Materiál pouzdra ocel
Materiál remienku koža
Farba remienku hnedá
Vodotesnosť 50 metrov
Strojek Miyota
Sklo minerální
Dizajnér Robert Dabi
Šírka remienku Priemer púzdra 20 mm 42 mm

U nás za dopravu po SK neplatíte

Ke každé objednávce obdržíte dárek zdarma

Hodinky LEFF nově v nabídce

O značke CRONOMETRICS

Za značkou, ktorá vznikla až v roku 2016 stojí mladý, nádejný a úspešný dizajnér a návrhár Robert DABI a predajný a marketingový mág Connie Ng. Robert nie je v hodinárskom svete žiadnym nováčikom, pretože sa už podieľal na úspechu hodiniek ZIIIRO. Ostatne na vývoji hodiniek sa podieľal práve aj samotný zakladateľ značky ZIIIRO - Derick Ip. Unisexové hodinky Cronometrics majú nadčasový elegantný dizajn s oceľovým alebo koženým opaskom a typickým trojuholníkom uprostred ciferníka, ktorý je zakrytý antireflexným tvrdeným minerálnym sklom, odolným proti poškrabaniu. Hodinky Cronometrics sú navyše vodotesné do hĺbky 50 metrov.

O značke CRONOMETRICS