Hodinky CRONOMETRICS The Engineer CM02WS03
Hodinky CRONOMETRICS The Engineer CM02WS03 Hodinky CRONOMETRICS The Engineer CM02WS03 Hodinky CRONOMETRICS The Engineer CM02WS03

CRONOMETRICSThe Engineer CM02WS03

Není skladem
€ 234

Unisexové hodinky Cronometrics The Engineer CM02WS03 majú nadčasový elegantný dizajn s koženým opaskom a typickým trojuholníkom uprostred ciferníka, ktorý je zakrytý antireflexným tvrdeným minerálnym sklom, ktoré je odolné proti proškrábání. Hodinky Cronometrics sú navyše vodotesné do hĺbky 50 metrov.

Výrobca CRONOMETRICS
Určenie Unisex
Napájení baterie
Materiál pouzdra nerezová ocel
Materiál remienku kovový
Farba remienku čierna
Vodotesnosť 50 metrov
Funkcie stopky
Strojek Miyota
Sklo minerální
Dizajnér Robert Dabi
Pohlaví Unisex
Typ produktu Hodinky
Šírka remienku Priemer púzdra 20 mm 42 mm

U nás za dopravu po SK neplatíte

Ke každé objednávce obdržíte dárek zdarma

Hodinky LEFF nově v nabídce

O značke CRONOMETRICS

Za značkou, ktorá vznikla až v roku 2016 stojí mladý, nádejný a úspešný dizajnér a návrhár Robert DABI a predajný a marketingový mág Connie Ng. Robert nie je v hodinárskom svete žiadnym nováčikom, pretože sa už podieľal na úspechu hodiniek ZIIIRO. Ostatne na vývoji hodiniek sa podieľal práve aj samotný zakladateľ značky ZIIIRO - Derick Ip. Unisexové hodinky Cronometrics majú nadčasový elegantný dizajn s oceľovým alebo koženým opaskom a typickým trojuholníkom uprostred ciferníka, ktorý je zakrytý antireflexným tvrdeným minerálnym sklom, odolným proti poškrabaniu. Hodinky Cronometrics sú navyše vodotesné do hĺbky 50 metrov.

O značke CRONOMETRICS